10 грудня 2016, субота

ЧС-2016 з хокею. Онлайн-трансляція матчу Росія-Швеція 4:1. Трансляція завершена

Шведам треба обов'язково перемагати Росію в основний час, щоб уникнути зустрічі з одним з фаворитів турніру вже у чвертьфіналі

В 20:15 за київським часом початок матчу сьомого туру в групі А чемпіонату світу з хокею, в якому збірна Росії зіграє з командою Швеції.

Склади команд:

Росія: Бобровський (Сорокін); Войнов - Ємелін, Овечкін - Широков - Кузнєцов; Орлов, Мозякін - Дацюк - Санніков - Бурмістров; Чудінов - Бєлов, Панарін - Дадонов - Шипачов; Зайцев - Марченко, Телегін - Любімов - Калінін

Швеція: Маркстрем (Фаст); Ларссон - Густафссон, Баклунд - Ерікссон - Умарк; Екхольм - Франссон, Нюквіст - Веннберг - Бураковскі; Фантенберг - Густафссон, Рітола - Сундстрем - Класен; Ліндхольм, Шегрен - Лундберг - Норман - Розен

Цей поєдинок прояснить, хто займе у групі А друге і третє місця. Росії достатньо не програти в основний час, щоб фінішувати відразу після Чехії та чвертьфіналі зіграти з Німеччиною. Шведи ж, при будь-якому іншому результаті, крім власної перемоги за підсумками 60-ти хвилин, у чвертьфіналі отримають в суперники або канадців, або фінів.

Нагадаємо, напередодні Казахстан вилетів з елітного дивізіону чемпіонату світу з хокею, поступившись Данії з рахунком 1:4, а Німеччина забронювала місце в 1/4 фіналу.