3 грудня 2016, субота

Чорноморець здобув другу перемогу в сезоні, Олімпік та Ворскла розійшлися миром. Результати матчів Прем'єр-ліги

Ворскла та Олімпік не виявили переможця

В рамках 21 туру чемпіонату України з футболу Чорноморець переграв Говерлу, а Олімпік і Ворскла розписали нічию.

Матч на НТК імені Баннікова почався досить щільною боротьбою в центрі поля, небезпечних моментів команди не створювали. Дещо пожвавив гру епізод за участю Хльобаса, але нападник Ворскли не зумів реалізувати вихід один на один з Махарадзе.

На 32-й хвилині господарі відкрили рахунок - Матяж реалізував пенальті за гру рукою Сімініна в своїй штрафній. Ворскла відігралася через три хвилини: Шиндер вивів один на один з воротарем Громова, який ударом в дальній кут відновив статус-кво.

У другому таймі команди грали обережно, практично не створюючи гольових моментів. Рахунок на табло не змінився - 1:1.

Ворскла залишилася на п'ятій сходинці в таблиці, Олімпік піднявся на восьму.

Олімпік - Ворскла 1:1

Голи: Матяж, 32 (з пенальті) - Громов, 35

Олімпік: Махарадзе - Федорів, Гришко, Гошкодеря, Немчанінов (Волков, 46) - Петров, Огіря (Конде, 85) - Драченко (Доронін, 46), Поступаленко, Шестаков - Матяж

Ворскла: Богуш - Сімінін, Даллку, Чеснаков, Пердута - Хльобас (Коломоєць, 77), Ткачук, Скляр, Громов (Ребенок, 70) - Шиндер, Ковпак (Бартулович, 54)

Попередження: Сімінін, Даллку, Пердута, Бартулович

Чорноморець здобув другу перемогу в сезоні, обігравши на своєму полі Говерлу. Єдиний гол у матчі на 55-й хвилині забив Азацький після розіграшу стандарту.

Таким чином, Чорноморець набрав 15 очок і піднявся на 12-ту сходинку в турнірній таблиці. Говерла має на одне очко більше і перебуває однією позицією вище.

Чорноморець - Говерла 1:0

Гол: Азацький, 55

Чорноморець: Боровик - Данченко, Хочолава, Мартиненко, Азацький - Смірнов, Куценко (Кабаєв, 67) - Калітвінцев, Ковалець (Татарков, 80), Коркішко - Хобленко (Барилко, 70)

Говерла: Бабенко - Гончар, Ягодінскіс, Ряшко, Іванов - Савченко, Гемега - Сергійчук, Гавриш, Кузик - Худоб'як (Єременко, 67, Кутас, 74)

Попередження: Куценко, Азацький, Данченко, Хочолава - Гончар, Ягодінскіс, Сергійчук, Іванов

Нагадаємо, напередодні визначилися півфінальні пари суперників у Кубку України з футболу. В рамках півфіналу Кубка України Дніпро зіграє з луганською Зорею, а донецький Шахтар з Олександрією.