19 лютого 2017, неділя

Чорноморець вирвав перемогу у Сталі на останній хвилині, Динамо розгромило Металіст у чемпіонаті України

Теодорчик став героєм матчу

Відбулися деякі матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу.

Волинь на виїзді обіграла Говерлу з рахунком 1:4. Цей матч запам'ятався неприємним інцидентом - тренера ужгородської команди В'ячеслава Грозного госпіталізували в перерві гри через проблеми з серцем.

Говерла — Волинь 1:4
Голи: Кузик, 48 - Жунич, 17, 35, Діденко, 22, 25

Говерла: Бабенко (Черепко, 46) — Гончар, Ягодінскіс, Ряшко, Іванов — Савченко, Тома — Гемега, Гей (Котьо, 85), Кузик — Худоб'як (Добровольський, 46)

Волинь: Неділько (Шуст, 46) — Горопевшек, Шабанов, Жунич, Польовий — Кравченко, Богданов (А. Никитюк, 79) — Мемешев, Герасимюк, Козьбан (Чепелюк, 89) — Діденко

Попередження: Іванов, Савченко, Гей — Герасимюк, Мемешев

Чорноморець сенсаційно здобув перемогу над Сталлю на виїзді. Команда Бабича забила гол вже в компенсовані арбітром хвилини.

Сталь — Черномоорец 0:1
Гол: Хобленко, 90+4

Сталь: Паньків — Барановський (Даніелян, 87), Іщенко, Пшеничних, Воронін — Каленчук (Будник, 69), Карасюк — Лазіч (Мисик, 46), Р. Малакян, Е. Малакян — Дебелко

Чорноморець: Безрук — Петько, Мартиненко, Хочолава, Азацький — Куценко (Матеус, 78), Кабаев — Татарков (Хобленко, 72), Ковалець, Смирнов — Коркішко (Переверза, 86)

Попередження: Мартиненко, Воронін — Татарков, Коркішко, Хобленко

Динамо в ранзі чемпіона грало проти Металіста. Два пропущених голи у стартові десять хвилин зломили харків'ян, після чого вони вже були не здатні відігратися.

Металіст — Динамо 1:4
Голи: Наполов, 90+3 — Теодорчик, 7, 9, 67, Гусєв, 90+4

Металіст: Погорілий — Зубейко, Рижук, Зотько, Каплієнко (Наполов, 34) — Харатін (Синиця, 89), Ралюченко — Країв, Барілко (Родич, 46), Соболь — Прийомов

Динамо: Рудько — Морозюк, Хачеріді, Петрович, Макаренко — Сидорчук (Гармаш, 74), Корзун — Мякушко, Буяльський, Яковенко (Гусєв, 85) — Теодорчик (Мораєс, 74)

__13

Таблиця взята з сайту УЄФА

Раніше відбулися матчі заключного туру чемпіонату Німеччини. Команда українського тренера Віктора Скрипника обіграла Айнтрахт і зберегла прописку в Бундеслізі.