11 грудня 2016, неділя

Челсі знову не виграв, Коноплянка приніс першу перемогу Севільї. Результати найцікавіших матчів суботи в Європі

Євген Коноплянка приніс Севільї першу перемогу в новому сезоні чемпіонату Іспанії

Сьогодні, 26 вересня, були зіграні матчі сьомого туру чемпіонату Англії, шостого туру чемпіонату Іспанії та Італії, а також продовжився сьомий тур чемпіонату Німеччини.

В англійській Прем'єр-лізі після сьогоднішніх матчів змінився лідер. Турнірну таблицю очолив Манчестер Юнайтед.

Команда Луї ван Гала не мала проблем у матчі з Сандерлендом, розгромивши команду екс-динамівця Джермейна Ленса з рахунком 3:0. Голами відзначилися Мемфіс Депай, Уейн Руні і Хуан Мата.

Манчестер Юнайтед - Сандерленд 3:0

Голи: Депай, 45+4; Руні, 46; Мата, 90

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Дарміан, Блінд (Джонс, 74), Смоллінг, Валенсія - Шнайдерлін, Керрік (Швайнштайгер, 68) - Депай (Янг, 77), Руні, Мата - Марсьаль

Сандерленд: Пантілімон - Ван Анхолт, Кабуль, О'Ши, Джонс - Каттермоул, Мвіла - Ленс, Тойвонен (Ларссон, 70), Джонсон (Флетчер, 46) - Боріні

Попередження: Джонсон, Джонс, Каттермоул

Тепер уже колишній лідер чемпіонату - Манчестер Сіті - несподівано крупно програв Тоттенхему. Повівши в першому таймі цієї зустрічі, "городяни" примудрилися пропустити чотири м'ячі. Гра супроводжувалася неоднозначним суддівством, як мінімум три м'ячі були забиті з положення поза грою, однак у другому таймі Тоттенхем повністю переграв Сіті. У Тоттенхема голи на свій рахунок записали Дайер, Алдервейрельд, Кейн і Ламела.

Тоттенхем - Манчестер Сіті 4:1

Голи: Дайер, 45; Алдервейрельд, 50; Кейн, 61; Ламела, 79 - Де Брейне, 25

Тоттенхем: Льоріс - Девіс, Вертонген, Алдервейрельд, Уокер - Аллі, Дайер - Еріксен (Шадлі, 68), Сон (Нжиє, 77), Ламела (Керрол, 87) - Кейн

Манчестер Сіті: Кабайеро - Коларов, Отаменді, Демічеліс, Санья - Фернандо, Фернандіньо (Насрі, 69) - Стерлінг, Туре (Навас, 56), Де Брейне - Агуеро (Робертс, 86)

Попередження: Ламела, Дайер, Еріксен, Аллі, Кейн - Демічеліс

Найвеселіша гра відбулася між Лестером і Арсеналом. Команда Клаудіо Раньєрі, яка до цього матчу ще не програвала в новому сезоні, швидко повела в рахунку. М'яч записав на свій рахунок Джеймс Варді.

Після цього гра проходила на зустрічних курсах, чим краще скористався Арсенал, який зумів відзначитися аж п'ятьма голами, три з яких на свій рахунок записав Алексіс Санчес. Лестер зумів відповісти лише одним голом Варді. Ця перемога підняла "канонірів" в зону Ліги чемпіонів, Лестер опустився на шосту сходинку турнірної таблиці.

Лестер - Арсенал 2:5

Голи: Варді, 13, 89 - Уолкотт, 18; Санчес, 33, 57, 81; Жиру, 90+3

Лестер: Шмейхель - Шлюпп, Морган, Хут, Де Лат - Олбрайтон (Ульоа, 64), Дрінкуотер (Крамаріч, 78), Канте, Махрез - Варді, Окадзакі (Кінг, 46)

Арсенал: Чех - Монреаль, Косьельні, Мертезакер, Беллерін - Касорла, Фламіні (Артета, 21) - Санчес, Озіл, Ремзі (Окслейд-Чемберлен, 77) - Уолкотт (Жиру, 80)

Попередження: Дрінкуотер - Артета

Нарешті зумів перервати свою безвиграшну серію у чемпіонаті Англії Ліверпуль. В сьомому турі мерсисайдцям знадобилися три забитих м'ячі для перемоги над бірмінгемською Астон Віллою. Головним творцем перемоги Ліверпуля став Даніель Старрідж, який відзначився дублем. Ще один гол на рахунку Мілнера.

Перемога підняла Ліверпуль на сьоме місце, Астон Вілла залишається в зоні вильоту.

Ліверпуль - Астон Вілла 3:2

Голи: Мілнер, 2; Старрідж, 59, 67 - Гестед, 66, 71

Ліверпуль: Міньоле - Сако, Шкртел, Джан - Морено, Лукас, Мілнер, Клайн - Коутіньо - Старрідж (Аллен, 94), Інгс

Астон Вілла: Г'юзан - Амаві, Річардс, Лескотт, Хаттон - Гуйє, Вествуд, Санчес (Верету, 60) - Гріліш (Траоре, 69), Гестед, Сінклейр

Чергову невдалу гру провів суперник київського Динамо в Лізі чемпіонів - лондонський Челсі. Жозе Моуріньо знову не зумів вивезти перемогу з Сент Джеймс Парк - домашньої арени Ньюкасла, - де "Особливий" не перемагав ніколи.

Розпочавши зустріч в не дуже швидкому темпі, Челсі практично не зумів організувати небезпечних моментів біля воріт Ньюкасла в першому таймі, за що поплатився на 42-й хвилині, коли Перес відкрив рахунок.

У другому таймі Ньюкасл перевагу подвоїв. Челсі був близький до чергової поразки, однак завдяки вольовим якостям і голам Раміреса та екс-"гірника" Вілліана зумів врятувати нічию.

Челсі, як і Ньюкасл після цього матчу продовжують перебувати на дні турнірної таблиці.

Ньюкасл - Челсі 2:2

Голи: Перес, 42, Вейналдум, 60 - Рамірес, 79, Вілліан, 86.

Ньюкасл: Крул - Янмаат, Мбабу, Коллочіні, Мбемба-Мангулу - Аніта, Колбек (Обертан, 54), Вейналдум, Сіссоко (де Йонг, 92) - Перес, Мітрович (Тоні, 84)

Челсі: Беговіч - Аспілікуета, Кехілл, Зума, Івановіч - Матіч (Вілліан, 61), Фабрегас - Азар, Оскар (Рамірес, 73), Педро - Ремі (Фалькао, 61)

Попередження: Колбек - Івановіч, Педро

З інших матчів варто виділити вольовий порятунок Вест Хема, що дозволив "молотобойцям" залишитися на третьому місці в чемпіонаті, а також перемогу Сток Сіті над Борнмутом, завдяки якій "гончарі" покинули "зону вильоту".

Вест Хем - Норвіч 2:2

Голи: Сахо, 33; Куяте, 90+3 - Брейді, 9; Рэдмонд, 83

Саутгемптон - Суонсі 3:1

Голи: Ван Дейк, 11; Тадіч, 54; Мане, 61 - Сігурдссон, 83 (пен.)

Сток Сіті - Борнмут 2:1

Голи: Уолтерс, 32; Діуф, 83 - Гослінг, 76

Турнірне становище:

_1_01Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

У чемпіонаті Німеччини мюнхенська Баварія закріпилася на вершині. Після її перемоги над Майнцом відрив від дортмундської Боруссії складає вже п'ять очок. Як і в минулому матчі, головну роль у перемозі Баварії відіграв Роберт Левандовскі, який відзначився дублем. Тепер на його рахунку десять голів у поточному сезоні Бундесліги, п'ять з яких польський нападник забив в останніх двох матчах.

Майнц - Баварія 0:3

Голи: Левандовські, 51, 63; Коман, 68

Майнц: Каріус - Бенгтссон, Белль, Бунгерт, Бросінскі - Латца (Морітц, 73), Баумгартлінгер - Де Бласіс, Маллі (Семперіо, 67), Клеменс (Балогун, 81) - Муто

Баварія: Нойєр - Рафінья, Алаба, Мартінес (Боатенг, 67), Лам - Алькантара, Алонсо - Дуглас Коста (Гетце, 70), Мюллер (Відаль, 58), Коман - Левандовскі

Попередження: Баумгартлінгер - Алонсо

З інших матчів варто виділити чергову втрату очок віце-чемпіоном Німеччини Вольфсбургом, другу поспіль перемогу менхенгладбахської Борусії, а також розгромну поразку Вердера нашого Віктора Скрипника від леверкузенського Байєра.

_2_01Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

В італійській Серії А тривають проблеми у чемпіона країни - туринського Ювентуса. Після втрати очок у матчі з дебютантом чемпіонату - Фрозіноне - "стара синьйора" оступилася в Неаполі. Захист Ювентуса не зміг вистояти перед швидким нападом Наполі і пропустив двічі - голи на рахунку Інсіньє і Ігуаіна. Єдине, чим Ювентус зумів відповісти, був гол Леміна на 63-й хвилині. Ювентус продовжує залишатися в середині турнірної таблиці, Наполі піднімається на восьму сходинку.

Наполі - Ювентус 2:1

Голи: Інсіньє, 26; Ігуаін, 62 - Леміна, 63

Наполі: Рейна - Гулям, Кулібалі, Альбіоль, Хісай - Гамшик (Лопес, 80), Жоржиньо, Аллан - Інсіньє (Мертенс, 40), Ігуаін (Габбьядіні, 85), Кальєхон

Ювентус: Буффон - Евра, К'єліні, Бонуччі, Падоін (Алекс, 89) - Леміна, Ернанес (Куадрадо, 64), Погба - Перейра - Дібала (Мората, 70), Дзадза

Попередження: Гулям, Кальехон - Бонуччі, Евра, Падоін, Мората

Римська Рома, на відміну від Ювентуса, зуміла перервати свою невдалу серію. На Стадіо Олімпіко в шостому турі був розгромлений новачок Серії А Карпі. Рома переграла свого суперника за всіма статистичними показниками і зуміла відзначитися п'ятьма голами. Завдяки цьому Рома стала найрезультативнішою командою італійської першості, проте в турнірній таблиці римляни поки лише четверті.

Рома - Карпи 5:1

Голи: Манолас, 24; Пьяніч, 28; Жервіньо, 31; Салах, 51; Дінь, 68 - Борьєлло, 34

Рома: Де Санктіс - Дінь, Де Россі, Манолас, Майкон - Наінгголан, Кейта (Ванкер, 21), Пьяніч - Салах, Джеко (Тотті, 46), Жервіньо

Карпи: Бркіч - Гальоло, Романьолі (Ді Гаудіо, 46), Дзаккардо - Да Сілва, Феделе (Лаццаро, 55), Кофі, Б'янко, Летіціа - Матос - Борьєлло (Лазанья, 71)

Попередження: Майкон - Кофі

_3_01Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

У чемпіонаті Іспанії втратив очки лідер першості - мадридський Реал. Зоряний напад "вершкових" нічого не зумів зробити з обороною Малаги. Незважаючи на безліч створених моментів, ворота Карлоса Камені так і залишилися на замку.

Реал - Малага 0:0

Реал: Навас - Марсело, Начо, Варан, Карвахаль - Іско, Кроос, Модріч - Роналду, Бензема, Хесе (Ковачіч, 60)

Малага: Камені - Торрес, Велігтон, Анхелері, Росалес - Ресіо, Тіссоне - Карлос, Тигадуіні (Аньор, 70), Форнальс (Орта, 80) - Амрабат

Попереджені: Варан, Начо, Карвахаль, Роналду - Торрес, Ресіо, Аньор

Вилучений: Амрабат, 77

Барселона в не зовсім простому для себе матчі зуміла обіграти зухвалого новачка Ла Ліги - Лас-Пальмас. Вже на 10-й хвилині положення каталонців ускладнилося через травму лідера команди - Ліонеля Мессі. Однак весь тягар лідерства взяв на себе Луїс Суарес, дубль якого приніс перемогу Барселоні.

Барселона - Лас-Пальмас 2:1

Голи: Суарес, 25, 54 - Вієра, 88

Барселона: Тер Штеген - Адріано (Гумбау), Бартра, Піке, Роберто - Маскерано, Бускетс, Ракітіч - Неймар, Суарес, Мессі (Ель-Хаддаді, 10)

Лас-Пальмас: Варас - Кастеллано, Бігас, Айтамі, Алькарас, Сімон - Вакасо, Ернан (Куліо, 57), Меса (Валерон, 68) - Вієра, Араухо (Ель-Жар, 67)

Попередження: Маскерано, Суарес - Ернан, Сімон, Вакасо, Алькарас

Лідером чемпіонату несподівано став Вільярреал. У шостому турі "підводний човен" зумів перемогти мадридський Атлетіко.

Матч вийшов дуже складним і напруженим для обох команд. Гра була побудована в першу чергу від оборони обома командами, і не дивно, що результат зустрічі вирішив один-єдиний гол, забитий на 14-й хвилині нападником Вільярреала Лео Баптістао.

Вільярреал - Атлетіко 1:0

Гол: Баптістао, 14

Вільярреал: Ареола - Коста, Руїс, Баільї, Маріо Гаспар - Кастільєхо, Бруно, Трігерос (Піна, 75), Дос Сантос (Суарес, 68) - Сольдадо, Баптістао (Лейва, 46)

Атлетіко: Облак - Луїс Феліпе, Годін, Хіменес, Гамес - Ньігес, Тьяго, Габі (Вьетто, 46), О. Торрес (Корреа, 66) - Грізманн, Мартінес (Ф. Торрес, 46)

Попередження: Сольдадо, Коста - Грізманн, Тьяго

Першу перемогу в чемпіонаті здобула Севілья. У грі севільців з  Райо Вальєкано, який також невдало розпочав сезон, здавалось, що результат матчу був вирішений ще в першому таймі. Однак, з цим не змирилися гравці мадридського клубу.

Протягом першої половини другого тайму Райо Вальєкано відзначився двічі і зумів зрівняти рахунок. Перемозі севільців посприяло вилучення Амайя на 83-й хвилині, а також вихід на заміну Євгена Коноплянки. В самій кінцівці зустрічі удар українця приніс Севільї перемогу і дозволив команді покинути "зону вильоту".

Севілья - Райо Вальєкано 3:2

Голи: Гамейро, 23; Нзонзі, 45+1; Коноплянка, 86 - Бебе, 51; Герра, 68

Севілья: Ріко - Тремулінас, Колодзейчак, Андреоллі, Коке (Маріано, 73) - Криховяк, Нзонзі (Крістофоро, 73) - Крон-Делі, Іборра (Коноплянка, 63), Рейєс - Гамейро

Райо Вальєкано: Тоно - Рац, Льоренте, Амайя, Начо - Трашоррас (Дорадо, 86), Баена - Ембарба (Бангура, 64), Хосабед, Бебе - Герра (Манушу, 80)

_5_02Турнірна таблиця з офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в матчі шостого туру чемпіонату Іспанії Ліонель Мессі отримав травму і вибув на два місяці.