19 серпня 2017, субота

Челсі програв у Парижі, але зберіг шанси потрапити до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Кавані став героєм матчу

В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Челсі програв ПСЖ з рахунком 1:2.

Французи були активнішими на старті матчу, лише до кінця першого тайму послабивши тиск на ворота Тібо Куртуа. Гол у ворота бельгійського голкіпера назрівав, але при цьому вийшов трохи курйозним. Джон Обі Мікел сфолив поблизу власного штрафного майданчика, а потім невдало підставив ногу після удару Ібрагімовича. Голкіпер на рикошет зреагувати не зміг.

В самому кінці першого тайму Мікел виправив положення справ, забив гол у ворота ПСЖ після розіграшу кутового.

Але у другому таймі французи знову почали атакувати великими силами. Златан Ібрагімович був не в найкращій формі, тому на допомогу до нього вийшов Едінсон Кавані, який забив практично відразу після появи на полі.

2:1 – рахунок, який дозволяє лондонцям розраховувати на прохід в чвертьфінал, оскільки в рідних стінах команду Хіддінка влаштує мінімальна перемога з рахунком 1:0.

ПСЖ - Челсі 2:1
Голи: Ібрагімовіч, 39, Кавані, 78 — Мікель, 45+1

ПСЖ: Трапп — Маркіньос, Сілва, Луїс, Максвелл — Верратті (Рабіо, 81), Мотта, Матуіді (Пасторе, 81) — Ді Марія, Ібрагімовіч, Лукас Моура (Кавані, 74)

Челсі: Куртуа — Аспілікуета, Кехілл, Іванович, Баба — Фабрегас, Мікель — Педро, Вілліан, Азар (Оскар, 71) — Коста

Попередження: Ібрагімовіч, Лукас, Луїс — Мікель, Педро