21 серпня 2017, понеділок

Челсі програв перед грою з Динамо

Після гри Жозе Моуріньо провів бесіду зі своїми помічниками прямо на газоні

В чемпіонаті Англії лондонський клуб поступився Ліверпулю на своєму полі.

Шоста поразка Челсі в 11 матчах чемпіонату Англії свідчать про кризу всередині команди. На цей раз лондонці поступилися Ліверпулю, який нещодавно очолив німецький тренер Юрген Клопп.

Челсі вдалося забити швидкий гол, але Ліверпуль відігрався за кілька секунд до перерви, а потім довів свою перевагу у другому таймі.

Перед грою з Динамо Челсі знаходиться не в кращому настрої. За тиждень команда програла три матчі. Головний тренер після гри всі чутки про свою відставку відкинув, заявивши, що він продовжить роботу з клубом.

Наступний матч Челсі проведе в Лізі чемпіонів проти Динамо. Гра відбудеться в середу, 4 листопада, о 21:45. Стадіон - Стемфорд Брідж (Лондон).

Челсі — Ліверпуль 1:3
Голи: Рамірес, 4 — Коутіньйо, 45+3, 74, Бентеке, 83

Челсі: Беговіч — Зума, Кехілл, Террі, Аспілікуета (Фалькао, 76) — Рамірес, Мікель (Фабрегас, 70) — Вілліан, Оскар, Азар (Кенеді, 59) — Дієго Коста

Ліверпуль: Міньоле — Клайн, Шкртел, Сахо, Морено — Джан, Лейва — Мілнер (Бентеке, 64), Коутіньйо, Лаллана (Ловрен, 90+1) — Фірміно (Айб, 75)

Попередження: Мікель — Коутіньйо, Лейва, Джан, Бентеке

Нагадаємо, що раніше в чемпіонаті України Дніпро не зміг обіграти Олімпік.