18 листопада 2017, субота

Челсі і Динамо відзначились драматичною битвою в Лізі чемпіонів

Гол Драговича не став рятівним для Динамо

Київська команда поступилася лондонському супернику на виїзді в рамках четвертого туру групової стадії головного єврокубка.

Гості здебільшого не притискалися до своїх воріт, проте пропустили першими на 34-й хвилині. Рамірес пустив Вілліана по правому флангу, той накрутив Антунеша і зробив "напівнавіс-напівпростріл" у штрафний майданчик Динамо, де Драгович головою зрізав м'яч у власні ворота.

Перерва допомогла київській команді прийти в себе і створити кілька моментів у другому таймі. У цьому підопічним Реброва допоміг вихід на поле Дениса Гармаша. Так, вірний момент не використав Мораес, коли його удар з 16-метрів в ефектному стрибку парирував Беговіч.

Динамо вдалося відновити рівновагу на 77-й хвилині після виконання кутового. Ярмоленко подав стандарт, воротар господарів помилився на виході, м'яч відскочив до Драговича, який без проблем розстріляв порожні ворота.

Але Челсі все-таки вирвав перемогу на 83-й хвилині. Екс-хавбек Шахтаря Вілліан філігранним ударом зі штрафного перекинув стінку і потрапив точно в дев'ятку воріт Динамо. Шовковський був безсилий.

2:1 - лондонці з сімома очками піднялися на друге місце в групі G, а кияни з п'ятьма балами опустилися на третю позицію.

Челсі - Динамо 2:1
Голи: Драгович, 34 (у свої ворота), Вілліан, 83 - Драгович, 78

Челсі: Беговіч, Аспілікуета, Зума, Террі, Баба, Рамірес, Матіч, Вілліан (Кехілл, 90), Фабрегас (Педро, 79), Оскар (Азар, 79), Дієго Коста

Динамо: Шовковський, Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш, 45), Буяльський, Дерліс Гонсалес, Кравець (Мораес, 56)

Попереджені: Дерліс Гонсалес, Буяльський, Антунеш