4 грудня 2016, неділя

Будемо грати до кінця. Луческу оцінив підсумок матчу Шахтар-Шальке

Луческу добре вивчив потенціал своєї команди

Наставник Шахтаря Мірча Луческу прокоментував нульовий результат першої дуелі 1/8 фіналу Ліги Європи проти Шальке.

За словами румунського фахівця, які наводить офіційний сайт донецького клубу, рахунок 0:0 зберігає шанси його команді на вихід у наступний раунд. Луческу відзначив рівну гру суперників у першому таймі, тоді як після перерви перевагою володів німецький колектив.

Керманич "Гірників" поскаржився на брак холоднокровності з боку своїх підопічних, а також гіршу фізичну форму Шахтаря у зв'язку з зимовою перервою в українському футболі.

"Тепер ми добре знаємо потенціал цієї команди. Дуже шкода, що перед зустріччю ми втратили Кучера [через вилучення] – він допоміг би нам на виїзді. Але ми гратиме до кінця і намагатися використовувати шанси в Гельзенкірхені", - запевнив Луческу.

Напередодні пройшов перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар-Шальке, який закінчився з рахунком 0:0.

Також відбулися інші матчі 1/16 Ліги Європи.