10 грудня 2016, субота

Боруссія Дортмунд дозволила Баварії піти у відрив у чемпіонаті Німеччини

Рурське дербі не виявило переможця

В рамках 29 туру чемпіонату Німеччини з футболу Шальке зіграв внічию з дортмундською Боруссією.

Як і в матчі попереднього туру проти Вердера, Боруссія видала посередній перший тайм, завдавши по воротах Ральфа Ферманна всього один удар. Шальке за всю першу половину зустрічі і зовсім не зміг потривожити Романа Бюркі.

Відразу після перерви команди обмінялися забитими м'ячами. Спочатку Кагава після пасу Ляйтнера перекинув м'яч через Ферманна, а через дві хвилини Сане з середньої дистанції пробив Бюркі.

Через п'ять хвилин Гінтер знову вивів Боруссію вперед, але ненадовго, так як через 10 хвилин Хунтелаар точно пробив з пенальті і встановив остаточний рахунок в матчі - 2:2.

Відставання Боруссії від лідера - мюнхенської Баварії - складає сім очок за п'ять турів до кінця чемпіонату. Шальке знаходиться на сьомій сходинці і продовжує боротьбу за потрапляння в Лігу Європи.

Шальке - Боруссія Д 2:2

Голи: Сане, 51; Хунтелаар, 66 (з пенальті) - Кагава, 49; Гінтер 56

Шальке: Ферманн - Рітер, Матіп, Нойштедтер, Колашинац (Аого, 75) - Гайс, Хойбьєрг - Кайсара (Майєр, 60), Бельханда (Чупо-Мотінг, 81), Сане - Хунтелаар

Борусія Д: Бюркі - Гінтер, Сократіс, Хуммельс (Мхітарян, 46), Дурм - Ляйтнер (Обамеянг, 73), Бендер, Шахін - Пулішич (Гюндоган, 73), Рамос, Кагава

Попередження: Колашинац, Рітер, Хойбьєрг, Бельханда, Нойштедтер - Шахін, Сократіс, Дурм

В іншому матчі ігрового дня в німецькій Бундеслізі Байєр на виїзді обіграв Кельн.

Кельн - Баєр 0:2

Голи: Брандт, 39; Чічаріто, 44

Нагадаємо, напередодні гол екс-гравця Шахтаря допоміг Баварії перемогти команду Кравця в чемпіонаті Німеччини.