9 грудня 2016, п'ятниця

Бенфіка — Баварія 2:2. Події по хвилинах

У першому поєдинку Баварія на своєму полі обіграла Бенфіку з рахунком 1:0

О 21.45 за київським часом почався матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів Бенфіка (Португалія) - Баварія (Німеччина).

Коли і де дивитися матч Бенфіка — Баварія

Онлайн-трансляція Атлетіко (Іспанія) — Барселона (Іспанія)

Склади команд:

Бенфіка: Сантана де Мораєс, Алмейда, Нілссон-Лінделоф, Жардел, Елізеу, Фейса, Санчес, Сальвіо, Піцці, Карсела-Гонсалес, Хіменес

Запас: Йовіч, Гуедеш, Лопеш, Луізао, Самаріс, Семеду, Таліска

Баварія: Нойер, Лам, Кімміх, Мартінес, Алаба, Алькантара, Алонсо, Відаль, Коста, Мюллер, Рібері

Запас: Бернат, Гетце, Коман, Левандовскі, Рафінья, Роде, Ульрайх

Перший поєдинок Баварія виграла у Бенфіки 1:0. Тим самим, португальському колективу потрібно вигравати з різницею в два м'ячі або в серії пенальті, якщо за підсумками 120 хвилин поєдинку буде зафіксовано результат 1:0.

Між матчами чвертьфіналу ЛЧ Бенфіка була сильнішою на виїзді за Академіку в португальській першості (2:1). Баварія ж впоралася зі Штутгартом в німецькій Бундеслізі у гостях (3:1).