8 грудня 2016, четвер

Баварія забила п'ять м'ячів за дев'ять хвилин і розгромила Вольфсбург. Результати найцікавіших матчів вівторка в Європі

Роберт Левандовскі забив п'ять голів за дев'ять хвилин і приніс перемогу своїй команді

Сьогодні, 22 вересня, стартував шостий тур Бундесліги, відкрився п'ятий тур у чемпіонатах Італії та Іспанії, а в Англії відбулися матчі третього раунду Кубка ліги.

Польський нападник Баварії Роберт Левандовські оформив найшвидший пента-трик в історії топ-4 європейських чемпіонатів. Його п'ять м'ячів у ворота Вольфсбурга вклалися у проміжок між 51-й і 60-й хвилинами, Баварія здобула вольову перемогу з рахунком 5-1 і повернулась на першу сходинку чемпіонату Німеччини.

Баварія - Вольфсбург 5:1

Голи: Левандовські 51, 52, 55, 57, 60 - Каліджурі, 26

Баварія: Нойєр - Бернат (Хаві Мартінес, 46), Алаба, Боатенг, Лам - Відаль, Алонсо (Кімміх, 78), Алькантара (Левандовскі, 46) - Гетце, Мюллер, Дуглас Коста

Вольфсбург: Бенальо - Родрігес, Данте, Налдо, Треш - Луїс Густаво (Арнольд, 59), Гілавогі - Дракслер, Крузе (Шюррле, 78), Каліджурі - Дост (Бендтнер, 78)

_Турнірна таблиця з сайту УЄФА

У чемпіонаті Італії Мілан ледь не повторив сумний для себе результат стамбульського фіналу Ліги чемпіонів-2005. Ведучи після першого тайму виїзного матчу проти Удінезе з рахунком 3:0, "россо-нері" на початку другого тайму швидко пропустили два голи і до кінця матчу утримували переможний для себе рахунок. Однак у Удінезе не вистачило сил забити третій м'яч, а в кінцівці поєдинку нерви здали у Фернандеша і фріулийці догравали цей матч вдесятьох.

Удінезе - Мілан 2:3

Голи: Агеманг-Баду, 51; Д. Сапата, 58 - Балотеллі, 5; Бонавентура, 10; К. Сапата, 45+1

Удінезе: Карнезіс - Піріс (Д. Сапата, 46), Доміцци, Ваге - Аднан (Паскуале, 73), Фернандеш, Ітурра (Маркін, 84), Агеманг-Баду, Еденілсон - Теро, Ді Натале

Мілан: Лопес - Де Шильо, Романьолі, К. Сапата, Калабрія (Алекс, 49) - Монтоліво, Де Йонг, Бонавентура - Хонда (Полі, 64) - Балотеллі, Бакка (Л. Адріано, 80)

Попереджені: Піріс, Ітурра, Ваге - Балотеллі, Калабрія, К. Сапата

Вилучений: Фернандеш, 90+1

_1Турнірна таблиця з сайту УЄФА

В іспанській Ла Лізі впевнену перемогу здобув мадридський Атлетіко над аутсайдером чемпіонату - Хетафе. Дубль на рахунку Антуана Грізманна. Завдяки цій перемозі "матрацники" вийшли на перше місце у Примері, випередивши Барселону.

Атлетіко - Хетафе 2:0

Голи: Грізманн, 4, 90

Атлетіко: Облак - Сікейра, Годін, Савіч, Хуанфран - Ферейра-Караско (Корреа, 46), Ньігес, Габі, О. Торрес (Тіаго, 65) - Грізманн, Ф. Торрес (Мартінес, 57)

Хетафе: Гуаіта - Вігарай, Алексіс, Вергіні, Суарес - Родрігес (Менса, 81), Медран - Лафіта (Васкес, 79), Родрігес, Леон (Вандерсон, 70) - Шчепович

Попередження: Сікейра, Габі, Тіаго - Алексіс, Лафіта

Інші результати ігрового дня в Ла Лізі:

Еспаньол - Валенсія 1:0

Гол: Альварес, 18

_2Турнірна таблиця з сайту УЄФА

У Кубку англійської ліги відбулися матчі третього раунду. Клуби Прем'єр-ліги зазнали три втрати: Сандерленд вдома поступився Манчестер Сіті - 1:4, Суонсі на виїзді програв Халл Сіті - 0:1, а Вест Хем у додатковий час пропустив в четвертий раунд Лестер. У наступний етап пройшли також Евертон, Сток Сіті і Астон Вілла.

Всі результати ігрового дня:

Астон Вілла - Бірмінгем 1:0

Гол: Гестед, 62

Мідлсбро - Вулверхемптон 3:0

Голи: Адома, 37, 64; Фабрінні, 57

Сандерленд - Манчестер Сіті 1:4

Голи: Тойвонен, 83 - Агуеро, 9 (пен.); Де Брейне, 25; Манноне (АГ), 33; Стерлінг, 36

Фулхем - Сток Сіті 0:1

Гол: Крауч, 33

Халл Сіті - Суонсі 1:0

Гол: Мейлер, 41

Редінг - Евертон 1:2

Голи: Блекмен, 36 - Барклі, 62; Деулофеу, 73

Лестер - Вест Хем 2:1 (після додаткового часу)

Голи: Доду, 6; Кінг, 116 - Сарате, 27