18 жовтня 2017, середа

Баварія за допомогою гольової нічиєї пройшла Бенфіку в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Дуглас Коста (ліворуч) провів черговий сильний матч

Мюнхенська Баварія зіграла з португальською Бенфікою 2:2 в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Гольову феєрію подарували вболівальникам клуби на стадіоні Да Луш. Бенфіка відкрила рахунок в середині першого тайму, але вже до перерви Артуро Видиль вирівняв цифри на табло.

У другому таймі мюнхенський клуб забив другий гол і вирішив питання виходу у півфінал Ліги чемпіонів. М'яч Бенфіки зі штрафного вийшов красивим, але на долю протистояння вже не вплинув. Таким чином, у півфіналі Ліги чемпіонів зіграють Баварія, Атлетіко, Манчестер Сіті і мадридський Реал.

Бенфіка — Баварія 2:2 (перший матч - 0:1)

Голи: Хіменес, 27, Таліска, 75 — Відаль, 38, Мюллер, 52

Бенфіка: Едерсон, Елізеу (Йовіч, 88), Жардел, Нільссон-Лінделоф, Алмейда, Сальвіо (Таліска, 69), Карсела-Гонсалес, Санчес, Фейса, Піцци (Гедеш, 57), Хіменес

Баварія: Нойер, Лам, Алаба, Кімміх, Мартінес, Алькантара, Відаль, Хабі Алонсо (Бернат, 90), Рібері (Гетце, 90), Дуглас Коста, Мюллер (Левандовскі, 84)

Попередження: Карсела-Гонсалес, Алмейда — Хаві Мартінес