3 грудня 2016, субота

Баварія впритул наблизилася до завоювання чемпіонського титулу в Бундеслізі

Баварія впевнено наближається до чергового чемпіонського титулу

В рамках 31-го туру чемпіонату Німеччини з футболу Баварія обіграла на виїзді Герту, дортмундська Боруссія розгромила Штутгарт.

Баварія здобула чергові три очки в матчі на Олімпіаштадіоні. На початку поєдинку господарі спробували захопити ініціативу і створити гостроту біля воріт Нойєра, але Баварії швидко вдалося вирівняти становище і взяти гру під свій контроль. Ближче до перерви гострота біля обох воріт взагалі зникла, і команди пішли на перерву маючи нулі на табло.

В самому дебюті другого тайму Баварії вдалося відкрити рахунок. Гетце змістився в штрафну і викотив на ногу Відалю, удар якого, зачепивши по дорозі захисника, влетів у ворота Крафта.

Надалі гра Баварії перейшла у звичне русло: мінімум гостроти біля воріт при тотальному контролі м'яча. Але все ж під завісу зустрічі перевага баварців була подвоєна: прекрасний удар з дальньої дистанції в дев'ятку вийшов у Дугласа Кости.

2:0 - Баварія зберегла семиочкову перевагу над Дортмундом за три тури до кінця чемпіонату. Для завоювання чемпіонського титулу мюнхенцям достатньо в останніх матчах набрати два очки.

Герта - Баварія 0:2

Голи: Відаль, 48; Коста, 79

Герта: Крафт - Пекарік, Лангкамп, Штарк, Міттельштедт - Люстенбергер, Чігерчі (Кольс, 83) - Вайзер, Штокер (Калу, 64), Платтенхардт - Ібішевіч (Шибер, 46)

Баварія: Нойєр - Рафінья (Алаба, 57), Таскі, Бенатья, Кімміх - Відаль - Коста, Мюллер (Рібері, 57), Алькантара, Гетце - Левандовскі (Хаві Мартінес, 84)

Попередження: Рафінья, Мюллер, Відаль, Алькантара

Дортмундська Боруссія у звітному турі також не зазнала проблем зі своїм суперником: на Мерседес-Бенц Арені з розгромним рахунком був обіграний Штутгарт. Результат матчу було вирішено ще до перерви, коли Боруссія зусиллями Кагави і Пулішича оформила собі комфортну перевагу. У другому таймі перемогу Боруссії закріпив точним ударом Мхітарян.

Команда з Руру продовжує займати другу сходинку в таблиці, на якій вона, швидше за все, залишиться до кінця чемпіонату.

Штутгарт - Боруссія Д 0:3

Голи: Кагава, 21; Пулішич, 45; Мхітарян, 56

Штутгарт: Титонь - Кляйн, Швааб, Барба (Гайс, 80), Інсуа (Нідермайєр, 62) - Рупп (Максім, 62), Гентнер - Гарнік, Дідаві, Костіч - Вернер

Борусія Д: Бюркі - Пішчек, Папастатопулос, Гінтер, Дурм - Мхітарян, Кагава, Вайгль (Шахін, 82), Ройс (Шмельцер, 76), Пулішич (Ляйтнер, 76) - Рамос

Голи: Шупо-Мотен, 14; Сане, 29 - Брандт, 54; Бельарабі, 56; Чічаріто, 60

Нагадаємо, у стартовому матчі 31 туру чемпіонату Німеччини з футболу Гамбург обіграв на своєму полі бременський Вердер українського тренера Віктора Скрипника.

Нагадаємо, на цьому тижні Баварія пробилася у фінал Кубка Німеччини, обігравши у півфінальному матчі бременський Вердер з рахунком 2:0.