11 грудня 2017, понеділок

Баварія розгромила Арсенал, Зеніт вийшов у 1/8 фіналу. Результати матчів середи в Лізі чемпіонів

Здолавши на виїзді Ліон, Зеніт забронював собі участь у наступному етапі Ліги чемпіонів

Сьогодні, 4 листопада, відбулися матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів..

У групі Е Барселона практично забезпечила собі вихід в плей-офф з першого місця. Каталонці не мали проблем з чемпіоном Білорусі - БАТЕ. Дублем у цьому матчі відзначився Неймар, ще один гол на рахунку Луїса Суареса.

Рома і Байєр і в другому матчі влаштували парад голів. Після 4:4 в Леверкузені, римляни в напруженій боротьбі зуміли вирвати перемогу вдома. Повівши в першому таймі два м'ячі, Рома так само швидко розгубила свою перевагу у другому таймі. Перемогу віце-чемпіону Італії приніс призначений пенальті, реалізований Пьянічем, і видалення в Байєра в кінцівці зустрічі.

Завдяки цій вікторії Рома вийшла на друге місце в своїй групі.

_2_10Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі F Баварія взяла повноцінний реванш у Арсеналу за поразку на Емірейтс. Дублем у цій зустрічі відзначився Томас Мюллер, також голом відзначив своє повернення після травми у головний турнір Європи Арьєн Роббен.

Олімпіакос практично позбавив Арсенал шансів на вихід в наступний раунд. "Сини Богів" здобули вольову домашню перемогу над загребським Динамо. Дублем у цьому матчі відзначився Феліпе Пардо, також варто відзначити нереалізований пенальті Константіноса Фортуніса на початку другого тайму і видалення Піваріча у складі Динамо в кінцівці зустрічі.

Баварія - Арсенал 5:1

Голи: Левандовські, 10; Мюллер, 29, 89; Алаба, 44; Роббен, 55 - Жиру, 69

Олімпіакос - Динамо Загреб 2:1

Голи: Пардо, 65, 90 - Ходжич, 21

Вилучення: Піваріч, 79 (Динамо Загреб)

_3_07Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі G у відрив від конкурентів пішов Порту. Прогнозовано перемігши на виїзді Маккабі, "дракони" вже на 3 очки випереджають  Челсі, який іде другим.

Команда Моуріньо в напруженому матчі перемогла Динамо. Значно додавши у кінцівці зустрічі, "сині" створили ряд небезпечних моментів біля воріт Динамо і зуміли втілити один з них в переможний гол - красивим ударом зі штрафного його забив Вілліан.

Маккабі - Порту 1:3

Голи: Зехаві, 75 (пен) - Тельо, 19; Андре, 49: Лайюн, 72

Челсі - Динамо 2:1

Голи: Драгович, 34 (автогол); Вілліан, 83 - Драгович, 78

__09Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі Н Зеніт здобув четверту перемогу в чотирьох матчах і забронював собі путівку в лигочемпіонську весну. Сьогодні петербуржці вдруге за два тижні здолали Ліон. Дублем відзначився Артем Дзюба, який  набрав феноменальну форму в останніх матчах.

В іншому матчі Гент здобув першу перемогу в новому євротурнірі, перегравши Валенсію. Тепер бельгійці залишаються, за великим рахунком, єдиним суперником "кажанів" в боротьбі за вихід в 1/8 фіналу.

Ліон - Зеніт 0:2

Голи: Дзюба, 25, 57

Вилучення: Гоналон, 72 - Анюков, 89

Гент - Валенсія 1:0

Гол: Кумс, 49 (пен)