8 грудня 2016, четвер

Барселона здобула вольову перемогу над Атлетіко в Лізі чемпіонів

Суарес забив обидва м'ячі Барселони

В рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі виграла 2:1 в Атлетіко, поступаючись по ходу поєдинку 0:1.

Господарі створили перший по-справжньому гольовий момент у кінці першої третини години. Неймар класно відкрився і переграв у повітрі Годіна після навісу Дані Алвеса - м'яч пройшов трохи вище поперечини.

Тим не менш, рахунок відкрили гості. На 25-й хвилині Коке блискучим розрізним пасом вивів Торреса на побачення з тер Штегеном, і нападник "Матрацників" в один дотик послав сферу між ніг воротарю.

На 35-й хвилині автора гола видалили з поля. За шість хвилин він примудрився отримати дві жовті картки і залишив свою команду в меншості на цілу годину гри.

Барселона змогла скористатися чисельною перевагою і відновити рівновагу на 63-му оберті секундної стрілки. Альба пробив після навісу Дані Алвеса, Суарес по-хокейному підставив ногу у воротарській та переправив м'яч у порожні ворота.

Через 11 хвилин каталонці вийшли вперед. Суарес оформив дубль, коли головою замкнув блискучий навіс Дані Алвеса з правого флангу. Відігратися Атлетіко так і не зміг.

Підсумковий рахунок 2:1 означає, що для виходу в півфінал Барселоні достатньо буде зіграти на виїзді у другому матчі внічию або програти, забивши хоча б два голи. Якщо мадридці переможуть з рахунком 2:1 за підсумками основного і додаткового часу, команди проб'ють серію пенальті.

Поєдинок-відповідь між командами відбудеться 13 квітня на полі Атлетіко.

Барселона - Атлетіко 2:1
Голи: Суарес, 63, 74 - Торрес, 25

Барселона: тер Штеген, Піке, Альба, Дані Алвес, Бускетс (Серхі Роберто, 80), Ракітіч (Рафінья, 63), Маскерано, Іньєста (Туран, 83), Неймар, Мессі, Суарес

Атлетіко: Облак, Люка Ернандес, Філіпе Луїс, Хуанфран, Годін, Коке, Габі, Феррейра Карраско (Фернандес, 53), Сауль (Корреа, 90), Грізманн (Томас, 76), Торрес

Попереджені: Торрес, Коке, Грізманн, Філіпе Луїс, Люка Ернандес, Облак, Фернандес - Бускетс, Суарес, Маскерано

Вилучений: Торрес, 35