17 листопада 2017, п'ятниця

Барселона здобула право стати кращою командою світу - відео

Луїс Суарес забив усі три м'ячі Барселони

Каталонці виграли у китайського Гуанчжоу з результатом 3:0 у півфіналі клубного чемпіонату світу, що проходить в Японії.

До 39-ї хвилини рахунок залишався "сухим", поки Луїс Суарес не відзначився голом, коли першим опинився на добиванні після удару Івана Ракітіча і сейву воротаря суперника.

На 50-й хвилині уругваєць подвоїв перевагу Барселони після передачі Андреса Іньєсти, отримавши передачу у чужій штрафній.

Через 17 обертів секундної стрілки Суарес зробив хет-трик за допомогою точно виконаного пенальті.

В фіналі клубного чемпіонату світу каталонська команда зіграє з аргентинським Рівер Плейт 20 грудня.

У першості беруть участь кращі клуби з кожної конфедерації, що входять до складу ФІФА. Барселона виграла європейську Лігу чемпіонів в 2015 році.

Раніше Реал програв і втратив можливість наблизитись до Барселоні в чемпіонаті Іспанії.