10 грудня 2016, субота

Барселона взяла реванш у середняка чемпіонату Іспанії за розгром у першому колі

Барселона сповна помстилася Сельті за поразку в першому колі

У матчі 24 туру чемпіонату Іспанії Барселона на своєму полі обіграла Сельту.

Каталонці взяли переконливий реванш у галісійців за поразку в першому колі з рахунком 1:4.

В звітному матчі Барселона змусила понервувати своїх уболівальників за підсумками першого тайму, в якому команди обмінялися голами - на м'яч Мессі точним ударом з пенальті відповів Гвідетті.

Однак другий тайм перетворився в розгром галісійців - хет-трик оформив Суарес, ще по голу на свій рахунок записали Ракітіч і Неймар.

Таким чином, Барселона продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії, Сельта займає восьму сходинку.

Барселона - Сельта 6:1

Голи: Мессі, 28; Суарес, 59, 75, 82; Ракітіч, 84; Неймар, 90+1 - Гвідетті, 38 (з пенальті)

Барселона: Браво - Альба, Маскерано, Піке, Алвес (Алеіш Відаль, 61) - Іньєста (Туран, 78), Бускетс, Серхі Роберто (Ракітіч, 61) - Неймар, Суарес, Мессі

Сельта: Альварес - Планас, Хоні, Кабраль, Мальо - Ернандес (Діас, 65), Радойя, Васс (Діоп, 83) - Сене, Гвідетті (Дражич, 78), Бовю

Попередження: Кабраль, Планас, Мальо, Сене

За підсумками звітного туру другу сходинку іспанської Ла Ліги повернув собі Атлетіко.

Команда Дієго Сімеоне у властивому для себе стилі здобула виїзну перемогу в матчі з Хетафе. Результат зустрічі вирішив гол Фернандо Торреса, забитий в самому дебюті матчу.

Надалі Атлетіко грамотно сушив гру, не дозволивши супернику створити небезпеку біля своїх воріт.

Атлетіко, як і перед звітним туром, відстає від лідируючої Барселони на три очки.

Хетафе - Атлетіко 0:1

Гол: Ф.Торрес, 2

Хетафе: Гуаіта - Йода, Вергіні, Калу, Суарес - Родрігес - Гомес (Вандерсон, 74), Сарабіа, Родрігес, Леон (Менса, 85) - Васкес (Шчеповіч, 69)

Атлетіко: Облак - Феліпе Луіс, Хіменес, Годін, Хуанфран - Феррейра-Карраско (О.Торрес, 54), Сауль, Габі, Коке - Грізманн (Корреа, 86), Ф.Торрес (Краневіттер, 67)

Попередження: Сарабіа, Леон - Коке, Габі, Хіменес

Севілья у матчі 24 туру Ла Ліги на своєму полі переграла Лас-Пальмас.

Глядачі побачили голи в цій грі тільки у другому таймі - протягом семи хвилин голами відзначилися Банега і Гамейро, таким чином оформивши перемогу над аутсайдером.

Євген Коноплянка вийшов на поле в стартовому складі, проте був замінений на 66-й хвилині.

Перемога не змінила турнірного становища Севільї - вона продовжує займати п'яту сходинку у турнірній таблиці. Лас-Пальмас перебуває в "зоні вильоту".

Севілья - Лас-Пальмас 2:0

Голи: Банега, 69; Гамейро, 76

Севілья: Ріко - Тремулінас, Колодзейчак, Рамі, Маріано - Крістофоро, Н'Зонзі - Коноплянка (Крон-Делі, 66), Банега, Рейєс (Вітоло, 57) - Гамейро (Муньос, 79)

Лас-Пальмас: Варас - Гаррідо, Бігас, Айтамі, Гарсія (Пердомо, 80) - Вієра, Вакасо, Меса (Ернан, 72), Ель-Жар - Танаусу - Вілліан Хосе (Араухо, 84)

Ейбар - Леванте 2:0

Голи: Борха Бастон, 37; Тоньо, 59 (у свої ворота)

Турнірне становище

__70Таблиця з сайту УЄФА

Нагадаємо, раніше Барселона і Севілья вийшли у фінал Кубка Іспанії - каталонці перемогли Валенсію, а андалусійці - Сельту.