18 сiчня 2017, середа

Барселона стала учасником півфіналу Кубка Короля, Атлетіко вилетів

Жерар Піке став автором переможного голу в матчі з Атлетіком

Каталонський клуб здолав Атлетік у чвертьфіналі Кубка Іспанії за сумою двох зустрічей, "матрацники" поступилися Сельті.

У двоматчевому протистоянні минулорічних учасників фіналу Кубка Іспанії сильнішою виявилася Барселона.

Після виїзної перемоги з рахунком 2:1 Барселона практично оформила путівку в півфінал, однак у зустрічі на Камп Ноу Атлетік зумів створити інтригу після голу Іньякі Вільямса на стартових хвилинах.

Однак каталонці не дозволили баскам розвинути свій успіх, а в другому таймі взагалі завдяки голам Суареса, Піке і Неймара зуміли вирвати перемогу.

Барселона - Атлетік 3:1 (перший матч - 2:1)

Голи: Суарес, 53; Піке, 82; Неймар, 90+1 - Вільямс, 11

Барселона: Тер Штеген - Матьє, Вермален (Бускетс, 70), Піке, Дані Алвес - Серхі Роберто, Маскерано, Ракітіч - Неймар, Суарес, Мессі

Атлетик: Еррерін - Баленсіага, Лапорт, Боведа, Лікуе - Ріко (Беньят, 57), Сан Хосе - Сусаета (Сабін, 57), Ерасо (Муніаін, 74), Вільямс - Адуріс

Попередження: Суарес - Ріко, Баленсіага, Лікуе

Завершивши виїзну зустріч проти Сельти внічию, Атлетіко зобов'язаний був залишити свої ворота "сухими" в домашній зустрічі, проте підопічні Дієго Сімеоне примудрилися пропустити тричі, відповівши лише двома забитими голами.

Дублем у складі галісійців відзначився Пабло Ернандес, ще один гол на рахунку Гвідетті, за Атлетіко забивали Грізманн і Корреа.

Атлетіко - Сельта 2:3 (перший матч - 0:0)

Голи: Грізманн, 29; Корреа, 82 - Пабло Ернандес, 22, 64; Гвідетті, 56

Атлетіко: Мойя - Феліпе Луїс, Хіменес, Годін, Хуанфран - Ньігес (О.Торрес, 63), Коке, Габі - Феррейра-Карраско (Корреа, 59), Вьєтто, Грізманн

Сельта: Бланко (Альварес, 46) - Хоні, Гомес, Кабраль, Мальо - Васс, Пабло Ернандес, Радойя - Аспас, Гвідетті (Бовю, 80), Орельяна

Попередження: Вьетто, Феліпе Луїс, Габі, Коке - Гвідетті, Мальо

Власники ще двох путівок в півфінал Кубка Іспанії визначаться у протистояннях Мірандес - Севілья і Лас-Пальмас - Валенсія. Матчі-відповіді у цих парах відбудуться 28 січня.

Нагадаємо, в чемпіонаті Іспанії Барселона, скориставшись нічиєю Атлетіко у матчі проти Севільї, вийшла на перше місце.