9 грудня 2016, п'ятниця

Барселона розгромила свого суперника у першому півфінальному матчі Кубка Іспанії

Суарес і Мессі організували для Барселони перемогу

У першому матчі стадії півфіналу Кубка Іспанії між Барселоною і Валенсією переможцями стали господарі.

Вже до перерви рахунок на табло Камп Ноу був 3:0 на користь Барселони. Суддя призначив пенальті у ворота Валенсії і видалив захисника команди, але Неймар не зміг забити ще один гол за перші 45 хвилин гри.

У другій половині матчу Барселона зуміла забити ще 4 голи. Шансів на матч у Валенсії пройти у фінал не багато.

Барселона — Валенсія 7:0
Голи: Суарес, 7, 12, 83, 88, Мессі, 29, 59, 74

Барселона: тер Штеген — Альба (Адріано, 71), Матьє, Піке (Бартра, 61), Відаль — Іньєста (Роберто, 46), Бускетс, Туран — Неймар, Суарес, Мессі

Валенсія: Райан — Сікейра (Везу, 46), Сантос, Мустафі, Барраган — Гомеш, Парехо, Барбоса (Фегулі, 33) — Гайа, Родріго, Канселу (Черишев, 58)

Попередження: Іньєста, Піке, Фегулі, Черишев, Туран

Вилучення: Мустафі, 45+2 (пряма червона)

На 45+3 хвилині Неймар не реалізував пенальті (штанга)

Раніше закінчилися матчі чемпіонату Англії.