20 листопада 2017, понеділок

Барселона покинула Лігу чемпіонів після поразки від Атлетіко - фоторепортаж

Атлетіко вийшов переможцем у протистоянні з Барселоною після поразки в першому матчі

Мадридський Атлетіко за сумою двох матчів обіграв Барселону у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді "матрацники" перемогли з рахунком 2:0. Дублем у цій зустрічі відзначився форвард Атлетіко Антуан Грізманн.

У першому таймі француз забив після дивовижної передачі шведою Сауля, а під завісу другої половини зустрічі реалізував пенальті.

2:0 - Атлетіко вдруге за останні три сезони виходить в півфінал Ліги чемпіонів. Барселона склала повноваження діючого переможця турніру.

Атлетіко залишив Барселону за бортом Ліги чемпіонів, перемігши у двоматчевому протистоянні з рахунком 3:2.