29 червня 2017, четвер

Барселона офіційно стала кращою командою світу

Барселона знову була нестримна

У фіналі клубної першості планети каталонці розібралися з чемпіоном Південної Америки Рівер Плейтом із результатом 3:0.

Аргентинський колектив спробував позбавити суперника можливості контролювати м'яч за допомогою пресингу в першому таймі, але надовго його не вистачило. На 36-й хвилині Дані Алвес зробив подачу на дальній кут воротарської, Неймар головою скинув м'яч на Мессі, Ліонель підробив кулю і проштовхнув її у дальній кут воріт Бароверо.

Барселона подвоїла свою гольову перевагу на 49-му оберті хвилинної стрілки. Лучо Гонсалес помилився в центрі поля, Бускетс в один дотик блискучим пасом вивів Суареса один на один з Бароверо, і уругваєць із вигідної позиції пробив поміж ніг голкіперу Рівер Плейта.

Остаточний результат на 68-й хвилині встановив все той же Суарес. Неймар виконав чудовий навіс з кута штрафного точно на голову Луїса, а той пробив у протихід воротарю аргентинців.

У кінцівці поєдинку відразу два хороших шанси пробити каталонців втратив Рівер Плейт, але Браво парирував удари Аларіо та Дріуссі.

Перемога дозволила Барселона втретє в історії завоювати титул клубного чемпіона світу.