10 грудня 2016, субота

Барселона не дозволила конкурентам змістити себе з лідируючої позиції в чемпіонаті Іспанії

Мессі поклав початок розгромній перемозі Барселони

В рамках 35 туру іспанської Ла Ліги лідери чемпіонату - Барселона, Атлетіко і Реал - здобули синхронні перемоги.

У матчі проти Райо Вальєкано Реалу довелося грати без травмованого Кріштіану Роналду. Більше того, господарі поля були надмотивовані після розгромної поразки з рахунком 2:10 у першому колі.

Вже до 15-й хвилини матчу рахунок був 2:0 на користь Райо Вальєкано. Лік голам в матчі відкрив Адріан Ембарба, який скористався точною передачею Бебе, другий гол записав на свій рахунок Міку, забивши м'яч у сітку після подачі кутового.

Реал зумів відіграти один гол ще до перерви: Бейл скористався подачею Крооса з кутового.

На початку другого тайму "Вершкові" зрівняли рахунок зусиллями Лукаса Васкеса. Зупинятися на досягнутому Реал не збирався, у Райо залишалися сили тільки тримати оборону. Тим не менш, в кінцівці матчу Реал все ж зумів вирвати перемогу. Переможний гол на рахунку Бейла, який, таким чином, оформив у цьому матчі дубль.

Реал залишився третім у турнірній таблиці, відстаючи від Атлетіко і Барселони на одне очко.

Райо Вальєкано - Реал 2:3

Голи: Ембарба, 7; Міку, 14 - Бейл, 35, 81; Лукас Васкес, 52

Райо Вальєкано: Карлос - Кіні, Амайя, Креспо, Тіто (Рац, 78) - Хосабед (Турре, 54), Трасоррас - Ернандес (Герра, 54), Ембарба, Бебе - Міку

Реал: Навас - Даніло, Пепе, Варан, Марсело - Кроос, Ковачич (Хамес, 78), Іско - Бейл, Бензема (Лукас Васкес, 42), Хесе (Модріч, 63)

Попередження: Хосабед, Креспо, Ітурра, Трасоррас, Амайя, Рац - Ковачич

Атлетико здобув звичну для себе перемогу в матчі з Малагою. Результат зустрічі вирішив єдиний гол, який на свій рахунок записав Анхель Корреа.

Атлетіко - Малага 1:0

Голи: Корреа, 62

Атлетіко: Облак - Хуафран, Хіменес, Лукас Ернандес, Філіпе Луїс - Карраско (Корреа, 57), Сауль, Габі, Коке - Фернандо Торрес, Грізманн (Аугусто Фернандес, 66)

Малага: Очоа - Росалес, Альбентоса, Велігтон, Мігель Торрес - Орта (Чорі Кастро, 59), Ресіо, Камачо, Форналс (Хуанпі, 65) - Чоп (Санта Крус, 77), Шарлес

Попередження: Хіменес, Фернандо Торрес, Філіпе Луїс - Шарлес, Велігтон, Ресіо

Після перемоги з рахунком 8:0 у матчі з Депортіво Барселона розгромила хіхонський Спортінг. Вже на 12-й хвилині матчу Мессі відкрив рахунок, але Спортінг не посипався і довго тримав інтригу в матчі. Хихонців вистачило тільки на годину гри.

Починаючи з 63-ї хвилини Барселона змогла забити ще п'ять м'ячів. Як і в матчі з Депортиво, покер на свій рахунок записав Луїс Суарес, ще один гол забив Неймар.

Барселона продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії, маючи рівну кількість очок з Атлетіко, але випереджаючи "матрацників" за додатковими показниками.

Барселона - Спортінг 6:0

Голи: Мессі, 12; Суарес, 63, 74 (з пенальті), 77 (з пенальті), 88; Неймар, 85 (з пенальті)

Барселона: Браво - Альба, Маскерано, Піке (Бартра, 66), Роберто (Алвес, 46) - Іньєста, Бускетс, Ракітіч (Туран, 75) - Неймар, Суарес, Мессі

Спортинг: Куельяр - Лопес (Канелья, 70), Ліхновскій, Ернандес, Враньєш - Аіт-Атмане, Маскарель - Менендес Дієс, Перес (Санабрія, 62), Халіловіч - Герреро (Кастро Гарсія, 75)

Попередження: Враньєш, Ернандес, Халіловіч

Видалення: Враньєш, 84

Напередодні в стартовому матчі 35 туру чемпіонату Іспанії Лас-Пальмас на своєму полі розгромив Еспаньол.

Лас-Пальмас - Еспаньол 4:0

Голи: Ель-Жар, 45+1; Вієра, 49; Бігас, 56; Вакасо, 75

Нагадаємо, на цьому тижні Барселона представила відеопрезентацію проекту з реконструкції стадіону свого домашнього стадіону Камп Ноу - відео.