10 грудня 2016, субота

Барселона і Баварія стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів

Баварія відігралася в дуже складному матчі

Закінчився перший раунд плей-офф Ліги чемпіонів 2015/2016.

Барселона в рідних стінах обіграла лондонський Арсенал. По м'ячу забили Мессі, Суарес і Неймар. При цьому господарі поля дозволили гостям забити гол престижу. 5:1 за сумою матчів, що не залишає питань щодо переможця цієї пари.

Барселона - Арсенал 3:1
Голи: Неймар, 18, Суарес, 64, Мессі, 88 — Ельнені, 51

Барселона: Тер Штеген — Альба, Маскерано, Матьє, Алвес — Іньєста (Роберто, 72), Бускетс, Ракітіч (Туран, 77) — Неймар, Суарес, Мессі

Арсенал: Оспіна — Монреаль, Габріель, Косельни, Бельєрин — Ельнені, Фламіні (Кокелен, 45) — Санчес, Озіл, Івобі (Жиру, 73) — Уелбек (Уолкотт, 73)

Попередження: Фламіні, Габріель, Санчес, Туран, Жиру

Набагато цікавіше з точки зору інтриги вийшла дуель у Мюнхені. Перший матч команди зіграли 2:2.

На початку гри Ювентус швидко вийшов вперед, забивши спочатку перший, а потім і другий гол. Міг у сітку воріт Нойєра влітати і третій м'яч, але суддя помилково зафіксував офсайд.

У другому таймі Баварія, як і раніше, помилялася в обороні, але Ювентус це робив частіше. 2:2 – фантастичний камбек від мюнхенської команди.

У додаткових 15-ти хвилинних таймах перемогли футболісти Баварії, які зуміли ще двічі вразити ворота суперника.

Баварія - Ювентус 4:2
Голи: Левандовські, 73, Мюллер, 90+1, Алькантара, 108, Коман, 110 — Погба, 5, Куадрадо, 28

Баварія: Нойєр — Лам, Кімміх, Бенатья (Бернат, 46), Алаба — Алонсо (Коман, 60) — Коста, Мюллер, Відаль, Рібері (Алькантара, 101) — Левандовскі

Ювентус: Буффон — Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра, Куадрадо (Перейра, 89), Хедіра (Стураро, 68), Погба, Алекс Сандро — Ернанес — Мората (Манджукіч, 72)

Попередження: Кімміх, Відаль, Левандовскі, Алькантара, Бернат — Хедіра, Мората, Ліхтштайнер, Бонуччі, Куадрадо, Перейра, Стураро

Таким чином, список чвертьфіналістів Ліги чемпіонів: Реал, ПСЖ, Атлетіко, Вольфсбург, Баварія, Барселона, Манчестер Сіті, Бенфіка.

Раніше Атлетіко у драматичному матчі зіграв внічию з ПСВ, але виграв у серії післяматчевих пенальті.