23 червня 2017, п'ятниця

Барселона додала головного болю конкурентам в чемпіонаті Іспанії

Барселона закріпила своє лідерство

В перенесеному поєдинку 16-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді перемогла хіхонський Спортинг із рахунком 3:1.

Нульовий результат протримався 24 з гаком хвилини, коли Ліонель Мессі після передачі Луїса Суареса відправив м'яч у сітку.

Але перевага гостей у рахунку протрималася всього два оберти секундної стрілки - це Карлос Кастро з пасу Алекса Менендеса відновив рівновагу.

Для відновлення своєї переваги в рахунку Барселоні вистачило чотири хвилини. Луїс Суарес знову записав у свій актив результативну передачу, а Ліонель Мессі - взяття воріт.

На 67-й хвилині автор двох гольових пасів сам записав своє ім'я серед тих, хто забивав у матчі. На цей раз асистентом виступив Алейш Відаль.

Тим самим Барселона зміцнила своє лідерство в чемпіонаті Іспанії, збільшивши відрив від Атлетіко, що займає друге місце, до шести очок. На третій позиції Реал із відставанням від каталонців на сім балів.

Раніше Барселона взяла реванш у середняка чемпіонату Іспанії за розгром у першому колі.