25 квiтня 2017, вівторок

Атлетіко залишив Барселону за бортом Ліги чемпіонів

Дубль Антуана Грізманна вивів Атлетіко в півфінал Ліги чемпіонів

Мадридський Атлетіко вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох матчів Барселону з рахунком 3:2.

З самого початку матчу Атлетіко віддав м'яч супернику, позначивши свою націленість на гру на контратаках. З перших хвилин ця тактика стали приносити плоди. Вже на третій хвилині виник перший небезпечний момент біля воріт Барселони: після прострілу Хуанфрана м'яч відскочив до Габі, який метрів з 13-ти без опору пальнув над поперечиною.

Після цього кілька разів воротам каталонців загрожував Грізманн, але тер Штеген був надійний. Але на 36-й хвилині і він не зміг допомогти Барселоні - Сауль класно вирізав передачу у штрафну точно на Грізманна, який головою пробив у протихід тер Штегену. Під завісу тайму Карраско мав відмінну нагоду, щоб подвоїти рахунок, але тер Штеген знову продемонстрував свою майстерність.

У другій половині зустрічі Барселона притиснула Атлетіко до своїх воріт, раз за разом створюючи гостроту в чужій штрафній. Контратаки господарів були не менш небезпечними. На 88-й хвилині завдяки одній з них Атлетіко заробив право на пенальті за гру рукою Іньєсти в своїй штрафній, який майстерно реалізував Грізманн.

Через кілька хвилин арбітр повинен був призначати пенальті вже у ворота Атлетіко за гру рукою Габі, але дав право гостям пробити тільки штрафний. Мессі пробив над поперечиною, і це був останній шанс для Барселони перевести гру в додатковий час.

2:0 - Атлетіко залишає Барселону за бортом Ліги чемпіонів, не дозволивши каталонцям поборотися за другий поспіль Кубок чемпіонів.

Атлетико - Барселона 2:0 (перший матч 1:2)

Голи: Грізманн, 36, 88 (з пенальті)

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Годін, Лукас, Феліпе Луїс - Сауль, Фернандес (Савіч, 90+3), Габі, Коке - Грізманн (Корреа, 90), Карраско (Томас, 74)

Барселона: тер Штеген - Алвес (Серхі Роберто, 64), Маскерано, Піке, Альба - Ракітіч (Туран, 64), Бускетс, Іньєста - Мессі, Суарес, Неймар

Попередження: Габі, Годін, Корреа, Коке - Суарес, Неймар, Іньєста, Туран