10 грудня 2016, субота

Атлетик не дозволив Барселоні виграти Суперкубок Іспанії

Атлетик позбавив Барселону одного з трофеїв початку сезону

Клуб з Більбао виграв двоматчеву дуель проти каталонців за Суперкубок Іспанії.

Після поразки на виїзді з рахунком 0:4 Барселоні потрібно було вигравати з різницею у п'ять м'ячів, або розраховувати на повторення результату першого поєдинку, але тепер вже на свою користь, а також - на успіх у серії пенальті.

У підсумку Мессі і компанія спромоглися лише на один результативний удар, автором якого на 42-й хвилині став саме аргентинець. Гольову передачу йому віддав Луіс Суарес.

У другому таймі баски змогли відновити рівновагу, чим ще більше ускладнили завдання для суперника. При цьому з 56-ї хвилини Барселона грала в меншості після видалення Жерара Піке за суперечку з арбітром. На 74-му оберті секундної стрілки Аріс Адуріс вчасно встиг на добивання після свого ж пострілу і сейва Клаудіо Браво.

Підсумкові 1:1 зафіксували тріумф Атлетика в битві за трофей, що передує сезону в Іспанії.

Барселона — Атлетік 1:1 (перший матч - 0:4)
Голи: Мессі, 42 — Адуріс, 74

Раніше гол Коноплянки не допоміг Севільї обіграти Барселону у драматичному матчі за Суперкубок УЄФА.