25 липня 2017, вівторок

Арсенал втратив перемогу, ведучи в два м'ячі, Челсі програв середняку. Результати матчів суботи у чемпіонаті Англії

Вест Хем відібрав важливі очки у Арсенала

В рамках 32 туру чемпіонату Англії з футболу Арсенал на виїзді зіграв внічию з Вест Хемом, Челсі програв Суонсі, Манчестер Сіті у важкому поєдинку переміг Вест Бромвіч.

Матч Вест Хема і Арсенала вийшов надрезультативним і з драматичним сюжетом. Вже в середині першого тайму здавалося, що результат матчу вирішений. Спочатку Озіл скористався виходом один на один з воротарем, а потім Санчес отримав розрізну передачу і переграв Адріана.

Однак, на загальне здивування, Вест Хем зміг відігратися ще до свистка на перерву. З інтервалом у три хвилини оформив дубль Енді Керолл.

У дебюті другого тайму Керрол оформив хет-трик і змусив повірити публіку Болейн Граунд в диво. Однак здобути три очки "молотобойцям" не дозволив Косьєльні, який за 20 хвилин до фінального свистка відновив статус-кво.

Втрата очок ще більше віддалила Арсенал від боротьби за чемпіонство, відставання від Лестера становить 10 очок. Вест Хем залишився на шостій сходинці.

Вест Хем - Арсенал 3:3

Голи: Керролл, 44, 45+2, 52 - Озіл, 18; Санчес, 35; Косельні, 70

Вест Хем: Адріан - Крессвелл, Огбонна, Рід, Томкінс (Еменіке, 46) - Лансіні, Нобл, Куяте - Пайє, Керролл, Антоніо

Арсенал: Оспіна - Монреаль, Косьєльні, Пауліста, Бельєрін - Коклен (Ремсі, 61), Ельнені (Жиру, 68) - Санчес, Озіл, Івоби - Уелбек (Уолкотт, 82)

Попередження: Керролл, Антоніо

Челсі у звітному турі зазнав виїзної поразки від Суонсі. Позбавлені турнірної мотивації лондонці зіграли у матчі резервним складом, поступилися супернику в активності і бажанні, що вилилося в єдиний забитий м'яч, який відбувся в першому таймі. Його на свій рахунок записав лідер "лебедів" Гулфі Сігурдссон.

Челсі залишився на 10-й сходинці в турнірній таблиці чемпіонату, Суонсі піднявся на 12-ту.

Суонсі - Челсі 1:0

Гол: Сігурдссон, 25

Суонсі: Фабіанскі - Ранхель, Фернандес, Вільямс, Тейлор - Корк, Фер - Айю (Раутледж, 67), Сігурдссон, Монтеро (Нотон, 84) - Палоскі (Гоміс, 75)

Челсі: Беговіч - Аспілікуета, Міазга (Кенеді, 46), Іванович, Баба - Обі Мікель, Фабрегас - Оскар, Лофтус-Чік (Фалькао, 76), Педро - Пато (Траоре, 64)

Попередження: Тейлор, Ранхель, Фер, Палоскі, Вільямс - Аспілікуета, Міазга, Педро, Фабрегас

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над Вест Бромвічем. Підопічні Пеллегріні пропустили вже на шостій хвилині зустрічі після точного удару Сессеньона.

Відігратися "городянам" допоміг пенальті, який майстерно реалізував Агуеро. На більше в першому таймі Манчестер Сіті, який вийшов в ослабленому складі, не награв.

В середині другого тайму перемогу "городянам" точним ударом на добиванні приніс Самір Насрі.

Завдяки перемозі Сіті закріпився на четвертій сходинці в чемпіонаті, відірвавшись від Манчестер Юнайтед на чотири очки.

Манчестер Сіті - Вест Бромвіч 2:1

Голи: Агуеро, 19 (з пенальті); Насрі, 66 - Сессеньон, 7

Манчестер Сіті: Харт - Сабалета, Отаменді, Мангала, Коларов - Фернандо, Делф (Туре, 61), Насрі, Навас - Агуеро (Кліші, 89), Боні (Де Брейне, 61)

Вест Бром: Фостер - Доусон, Маколі, Еванс, Честер - Сандро, Флетчер, Берахіно, Маклін, Сессеньон (Леко, 81) - Рондон (Гарднер, 22)

Голи: Холебас, 45+3 - Маккарті, 45+1

Нагадаємо, в першому матчі 1/4 Ліги чемпіонів Манчестер Сіті позбавив Париж радості, здобувши на виїзді нічию у матчі з ПСЖ - 2:2.