6 грудня 2016, вівторок

Арсенал випередив Манчестер Сіті і став третім у чемпіонаті Англії

Алексіс Санчес (ліворуч) став героєм матчу з

Алексіс Санчес (ліворуч) став героєм матчу з " Вест Бромвічем

В рамках перенесеного матчу 30 туру англійської Прем'єр-Ліги Арсенал на своєму полі обіграв Вест Бромвіч.

Арсенал відкрив рахунок в самому дебюті матчу. На шостій хвилині матчу Алексіс Санчес отримав м'яч на підступах до штрафного, обіграв Сандро і з розвороту відправив м'яч у ворота.

Ще в першому таймі Вест Бромвіч міг зрівнювати рахунок, але Маколі після подачі кутового влучив у поперечину. Через десять хвилин "каноніри" подвоїли рахунок. Арбітр призначив небезпечний штрафний у ворота гостей, а Санчес майстерно закрутив м'яч у кут воротаря.

У другому таймі Арсенал мав більше можливостей, щоб забити третій гол, ніж Вест Бромвіч, щоб відзначитися голом престижу.

2:0 - Арсенал знову піднявся на третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, Манчестер Сіті відстає від "канонірів" на два очки.

Арсенал - Вест Бромвіч 2:0

Голи: Санчес, 6, 38

Арсенал: Чех - Мертезакер, Монреаль, Бельєрін, Косьєльні - Ель-Ненні, Ремзі, Озіл (Кемпбелл, 86), Санчес (Уолкотт, 86) - Івоби (Коклен, 82), Жиру

Вест Бромвіч: Фостер - Маколі, Честер (Ольссон, 46), Доусон, Еванс - Якоб, Сандро (Рондон, 46), Сессеньон, Флетчер, Макклейн (Гарднер, 65) - Берахіно

Попередження: Маколі

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль в рамках "Мерсисайдського дербі" розгромив Евертон з рахунком 4:0.

Перед цим Манчестер Сіті на виїзді зіграв внічию з Ньюкаслом і ускладнив собі боротьбу за третє місце в турнірній таблиці.