4 грудня 2016, неділя

Барселона-Арсенал 3:1. Події по хвилинах

У першому матчі Барселона на виїзді переграла Арсенал 2:0

Почався матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Барселоною та Арсеналом о 21.45 за київським часом.

Коли і де дивитися матч Барселона-Арсенал

У першій зустрічі на полі Арсеналу перемогу здобула Барселона з рахунком 2:0. Тим самим для проходу в чвертьфінал англійській команді треба виграти з різницею в два м'ячі, якщо при цьому їй вдасться забити три голи, або ж - з різницею у три м'ячі при будь-якому рахунку.

Після перемоги над Арсеналом Барселона виграла у чотирьох поєдинках із чотирьох - проти Севільї (2:1), Райо Вальєкано (5:1), Эйбара (4:0) і Хетафе (6:0) в іспанській першості. Її суперник за цей час провів п'ять матчів, лише в одному з яких переміг - над Халлом в переграванні 1/8 фіналу Кубка Англії (3:0). Лондонський колектив поступився МЮ (2:3), Суонсі (1:2) в Прем'єр-лізі і Уотфорду (1:2) у чвертьфіналі кубка країни.

Раніше в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал програв Барселоні з рахунком 0:2.