23 березня 2017, четвер

Англійський уболівальник сім годин пробув на стадіоні, заснувши в туалеті під час матчу

Стадіоні Барнслі на сім годин прихистив фаната, який заснув

У перерві поєдинку Барнслі - Флітвуд Таун фанат відправився в туалет, де заснув там на кілька годин.

Як повідомляє Eurosport, вболівальник прокинувся через сім годин, опинившись під замком туалетної кімнати. Для виходу із приміщення він зірвав пожежну сигналізацію, після чого рятувальники звільнили фаната.

Представник Барнслі повідомив про те, що уболівальник, ім'я якого не розголошується, був без черевиків, а також позбувся мобільного телефону і шапки. Ймовірно, він перебрав із пивом перед відвідуванням матчу.

Барнслі програв Флітвуду в рамках англійської Ліги 1 із рахунком 0:1 після того, як пропустив єдиний в поєдинку м'яч на 29-й хвилині. Головну подію в матчі фанату вдалося застати.

Раніше англійський топ-клуб відповів вболівальнику, який пропонував свою кандидатуру на пост головного тренера у зв'язку з успіхами в FIFA 2015.

Перед цим уболівальники в Китаї кинули iPhone у футболіста під час матчу.