20 вересня 2017, середа

Запуск Falcon 9 на тлі Чумацького шляху і стародавній скарб на дні моря – кращі наукові фото тижня

коментувати
Судно, яке затонуло біля берегів Ізраїлю понад 1500 років тому, перевозило монети, але це був не найцінніший з його вантажів, на думку археологів.

Судно, яке затонуло біля берегів Ізраїлю понад 1500 років тому, перевозило монети, але це був не найцінніший з його вантажів, на думку археологів.

NASA опублікувало приголомшливий знімок, на якому зображений запуск ракети Falcon 9 компанії SpaceX на тлі Марса і Чумацького шляху, а біля берегів Ізраїлю були виявлені останки торгового судна, що затонуло приблизно 1600 років тому.

Раніше компанія Ілона Маска SpaceX запустила багаторазову ракету Falcon 9 і посадила її на плавучу платформу, а тепер NASA поділилося унікальною фотографією запуску. На ній зображений інверсійний слід від першого ступеня ракети і зірки Чумацького шляху, а у верхньому правому куті на тлі неба виділяється яскраво-оранжевий Марс.


По мнению NASA, фотография ракеты Falcon 9, сделанная неподалеку от Флориды в мае 2016-го войдет в историю космонавтики/NASA, Emil Buehler Planetarium
На думку NASA, фотографія ракети Falcon 9, зроблена неподалік від Флориди в травні 2016-го увійде в історію космонавтики/NASA/Emil Buehler Planetarium


Фотографія складається з двох знімків фотографа Дерека Деметера. Унікальні кадри зроблені 6 травня поточного року на острові Мерріт поблизу узбережжя Флориди. В американському аерокосмічному агентстві вважають, що фото увійде в історію космонавтики.

У Середземному морі неподалік від узбережжя Ізраїлю аквалангісти виявили останки стародавнього торгового судна. Вважається, що воно затонуло через шторм приблизно 1600 років тому.


В море стало на один скрытый клад меньше, после того как израильские археологи нашли останки древнего судна
В морі стало на один прихований скарб менше, після того, як ізраїльські археологи знайшли останки стародавнього судна


Корабель перевозив сотні статуеток і монети, які були знайдені на місці катастрофи і виставлені на огляд археологічним товариством Ізраїлю. Вчені підкреслюють, що особливо цінною знахідкою є металеві статуетки, які в ті часи часто йшли на переплавку.

NASA опублікувало фотографію поверхні Європи – одного із супутників Юпітера, у надрах якого може існувати життя. Нове дослідження Лабораторії реактивного руху (ЛРД) NASA показало, що передумови для цього є.


Под поверхностью Европы скрывается соленый океан, напоминающий земные по химическому составу/NASA/JPL-Caltech/SETI Institut
Під поверхнею Європи ховається солоний океан, що нагадує земні за хімічним складом/NASA/JPL-Caltech/SETI Institut


Вчені з ЛРД виявили подібність у хімічному складі океану, який ховається під поверхнею Європи, з земними океанами. Кисень і водень в ньому виробляються в такій саме пропорції, як на Землі. Це означає, що на супутнику Юпітера можуть бути умови, необхідні для існування життя. Більше про Європу NASA дізнається в 2020-х, коли відправить до супутника космічний апарат для його вивчення.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: