23 вересня 2017, субота

Влада США готові реабілітувати марихуану

коментувати
Наразі в США марихуана вважається настільки ж небезпечним наркотиком, як і героїн.
Brett Levin via Flickr

Наразі в США марихуана вважається настільки ж небезпечним наркотиком, як і героїн.

Управління по боротьбі з наркотиками (DEA) США готується зробити "важливу заяву" щодо статусу марихуани в країні. Передбачається, що її приберуть зі списку найнебезпечніших наркотиків.

Про плани DEA стало відомо з листа, в якому повідомляється, що агентство готується зробити "важливу заяву", пов'язану з марихуаною. Це послання було розіслано американським журналістам, в тому числі і репортеру U. S. News Стівену Нельсону. Нельсон припустив, що під важливою заявою мається на увазі зміна статусу марихуани в класифікації наркотиків в США.

В даний час вона відноситься до 1 групи наркотиків. Речовини, що представлені в ній, не мають медичної цінності і характеризуються високим ризиком розвитку залежності. Марихуана ділить групу з героїном, ЛСД і мескаліном. Вона була зарахована до 1 групі ще в 70-х, але в даний час звучать заклики до її переводу в одну з чотирьох інших, менш небезпечних, груп.

Як зазначає оглядач Popular Science Кобі МакДональд, перегляд статусу марихуани спростить процедуру отримання медичного рецепта на неї по всій країні. Крім того, місцевим правоохоронним органам буде складніше притягувати громадян до відповідальності за злочини, пов'язані з марихуаною. Це також відкриє можливості для нових наукових досліджень.

У квітні DEA пообіцяв винести рішення про зміну статусу марихуани в першій половині поточного року.

В даний час у США дозволена в тому чи іншому вигляді в 25 штатах. Восени рішення щодо її легалізації буде прийматися ще в п'яти штатах, в тому числі і Каліфорнії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: