15 грудня 2017, п'ятниця

Вісім українських університетів виграли європейський грант на розвиток інтернету речей

коментувати
Проект з розвитку інтернету речей стартує в жовтні і триватиме 3 роки.
MadLab Manchester Digital Laboratory via Flickr

Проект з розвитку інтернету речей стартує в жовтні і триватиме 3 роки.

Українські університети, а також освітня онлайн-платформа SmartMe University отримали грант на суму 816 тисяч євро. Кошти будуть спрямовані на розвиток освітнього проекту, присвяченого інтернету речей.

Грант був виділений у рамках програми Євросоюзу Erasmus, повідомляє AIN.ua.

У число українських вищих навчальних закладів, які візьмуть участь у проекті увійшли: Національний аерокосмічний університет "Харківський авіаційний інститут", Чернівецький національний університет, Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, Одеський національний політехнічний університет, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Тернопільський національний економічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Запорізький національний технічний університет. Крім того, в ньому бере участь освітня онлайн-платформа SmartMe University.

За словами керуючого партнера SmartMe Оксани Білої, "фінансовий потенціал інтернету речей становить $8,9 млрд". Проект має на меті забезпечити освітній процес і дослідження в даній сфері.

Проект стартує в жовтні поточного року. Роботи триватимуть три роки. Крім українських університетів у ньому візьмуть участь навчальні заклади з інших європейських країн, таких як Португалія, Великобританія, Швеція та Італія.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: