25 вересня 2017, понеділок

Verizon купує Yahoo, а алкоголь викликає 7 типів раку – головні новини тижня в науці і техніці

коментувати
Щомісячна аудиторія Yahoo становить близько 200 мільйонів користувачів, але незважаючи на це компанія давно не бачила прибутку і незабаром буде куплена оператором Verizon.

Щомісячна аудиторія Yahoo становить близько 200 мільйонів користувачів, але незважаючи на це компанія давно не бачила прибутку і незабаром буде куплена оператором Verizon.

Американський мобільний оператор Verizon оголосив про придбання інтернет-компанії Yahoo, а вчені з Нової Зеландії з'ясували, що споживання алкоголю може викликати 7 різних типів раку.

1Легендарна інтернет-компанія Yahoo не отримувала прибутку вже кілька років і скоро опиниться в руках оператора стільникового зв'язку Verizon. Вартість угоди оцінюється в $4,8 мільярди. За прогнозами аналітиків, після покупки Yahoo компанія Verizon стане третім гравцем на американському рекламному ринку, поступаючись Google і Facebook.

2Вчені з Університету Отаго в Новій Зеландії проаналізували дослідження, пов'язані з розвитком ракових захворювань і споживанням алкоголю, які проводилися за останні 10 років. Їх дослідження показало, що алкоголь може викликати рак печінки і ще 6 інших різновидів захворювання.

3В Південній Африці була знайдена кістка, що належала пращуру людини, який жив приблизно 1,7 мільйона років тому. Дослідження кістки виявило в ній ознаки остеогенної саркоми (раку кістки). Вчені вважають, що це найдавніший з відомих випадків захворювання на рак, який демонструє, наскільки глибоко в минуле простягється коріння даного захворювання.

4Гучний флешмоб Ice Bucket Challenge, який охопив багато країн світу в 2014-му році, дозволив зробити внесок у розвиток науки. Кошти, зібрані у ході акції, дозволили дослідницькій групі MinE відкрити новий ген під назвою NEK1. Ген відповідає за розвиток хвороби Лу Геріга, що викликає прогресуючу деградацію м'язів.

5Вчені з Університету Брока в США дізналися, яким був склад атмосфери на Землі 800 мільйонів років тому. Вивчивши повітря, що зберігся в порожнинах мінералів, вони з'ясували, скільки в ньому містилося кисню. Його частка виявилася в 5 разів більше, ніж очікувалося, але вдвічі менше, ніж зараз.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: