21 вересня 2017, четвер

Вчені виявили, що молодші брати корисні для здоров'я

коментувати
Поява молодшого брата або сестри може сприятливо позначитися на статурі первістка.
Daniel Pink via Flickr

Поява молодшого брата або сестри може сприятливо позначитися на статурі первістка.

Група дослідників з Мічиганського університету встановила, що наявність молодшого брата або сестри знижує ризик ожиріння у дітей.

Вчені порівняли індекси маси тіла майже 700 дітей з США. З'ясувалося, що діти, у яких в віці 2-4 років з'явився молодший брат або сестра, як правило, мали нормальну масу тіла. Серед тих, хто до 6 років залишався єдиною дитиною в сім'ї, шанси набрати надлишкову вагу були втричі вище.

"Результати даного дослідження дають підстави вважати, що діти, у яких є молодші брати чи сестри, рідше страждають від ожиріння, ніж ті, у кого немає братів, або є, але старші, - розповідає провідний автор роботи Джулі Люменг. – Однак у нас вкрай мало відомостей про те, чому поява молодших впливає на вагу в дитинстві".

Дослідники вважають, що це може бути пов'язано із змінами в поведінці. Після появи молодшого брата або сестри дитина більше часу проводить за грою з ними і менше – за екраном телевізора або комп'ютера. Інша гіпотеза свідчить, що батьки починають по-іншому годувати свого первістка. Тепер, встановивши зв'язок, вчені планує детальніше розібратися в причинах.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: