24 вересня 2017, неділя

Вчені виявили, що гра на планшеті допомагає заспокоїтися не гірше, ніж ліки

коментувати
Дослідження французьких вчених показало, що 20 хвилин гри на планшеті допомагає вгамувати тривожність не гірше ніж заспокійливе.

Дослідження французьких вчених показало, що 20 хвилин гри на планшеті допомагає вгамувати тривожність не гірше ніж заспокійливе.

Французькі вчені з'ясували, що мобільні пристрої дозволяють знизити рівень тривожності пацієнтів перед операцією.

В рамках дослідження французькі вчені зібрали дітей у віці 4-10 років, які мали пройти хірургічну операцію. Їх розділили на дві групи. Учасникам першої перед операцією давали заспокійливе. Інші діти отримували можливість пограти в ігри на iPad протягом 20 хвилин перед анестезією.

Кожен учасник пройшов через процедуру оцінки тривожності, яку проводили 2 психолога. Оцінювання проходило після прибуття в госпіталь, розлучення з батьками, а також під час та після анестезії. Крім того, вчені оцінювали рівень тривожності батьків.

З'ясувалося, що рівень тривожності дітей в обох групах був практично однаковим.

"Наше дослідження показало, що тривожність дітей та батьків перед анестезією була однакова як при використанні заспокійливого, так і при використанні iPad, - розповів один з авторів дослідження Домінік Шассар. – iPad або будь-який інший планшет можна використовувати в дитячій хірургії в якості нефармакологічного інструменту для зменшення передопераційного стресу без седативного ефекту".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: