17 листопада 2017, п'ятниця

Вчені довели: у красивих студенток більше шансів на гарні оцінки

коментувати
Американські економісти з'ясували, що у більш привабливих студенток і оцінки краще, а у студентів-чоловіків зовнішність ніяк не впливає на успішність.
University of the Fraser Valley via Flickr

Американські економісти з'ясували, що у більш привабливих студенток і оцінки краще, а у студентів-чоловіків зовнішність ніяк не впливає на успішність.

Щоб отримувати високі оцінки недостатньо володіти великим розумом. Приваблива зовнішність теж не завадить. До такого висновку прийшли Рей Ернандес-Хуліан і Христина Петерс зі Столичного університету штату в Денвері, Колорадо.

В ході дослідження Ернандес-Хуліан і Петерс, які самі є економістами, зібрали фотографії студентів, після чого привабливість зображених на них людей була оцінена за шкалою від 1 до 10. Далі вони вивчили понад 160 тисяч оцінок, отриманих студентами і виявили, що зовнішній вигляд впливає на успішність.

У студенток кожен бал за шкалою привабливості поліпшував оцінки в заліковці на 0,024 бала (за 4-бальною системою). З'ясувавши це, економісти розділили всіх учасниць на три групи: більш привабливі, середні і менш привабливі. У менш красивих студенток рівень оцінок був на 0,067 бала нижче, ніж у інших учасниць дослідження.

Ернандес-Хуліан і Петерс продовжили експеримент, оцінивши успішність студенток онлайн-курсів, які не перетинаються з викладачами віч-на-віч. Ніякого пониження балів у менш привабливих дівчат, які здобувають освіту через інтернет, не спостерігалося.

Примітно, що у студентів-чоловіків такі проблеми зовсім не були помічені.

Коментуючи результати дослідження, Рей Ернандес-Хуліан назвав їх "тривожними". На його думку, причина частково криється у тому, що викладачі більше часу і зусиль приділяють привабливим студенткам, допомагаючи їм краще вчитися.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: