22 жовтня 2017, неділя

У Стокгольмі назвали лауреата Нобелівської премії по економіці

коментувати
Дослідження лауреата важливо для подальшого формування економічного курсу, який сприяє добробуту і зниженню рівня бідності у світовому масштабі
Малюнок: nobelprize.org

Дослідження лауреата важливо для подальшого формування економічного курсу, який сприяє добробуту і зниженню рівня бідності у світовому масштабі

Нобелівську премію по економіці в 2015 році присуджено англо-американському економісту Енгусу Дітону, повідомляє N+1.

Зокрема, професор Прінстонського університету Дітон удостоєний високої нагороди за аналіз структури споживання, бідності і добробуту.

"Його дослідження виявили важливі дані при порівнянні масштабів бідності. Він також показав, як розумне використання даних про споживання може пролити світло на такі питання, як взаємозв'язок між доходом і споживанням калорій, і ступеня дискримінації за ознакою статі в сім'ї", - цитує реліз Нобелівського комітету інформагентство РБК.

Таким чином, Дітон вніс свою лепту у розуміння того, як роблять свій вибір окремі споживачі, що важливо для формування економічної політики, яка в перспективі посприяє добробуту і зниженню рівня бідності в світовому масштабі.

У минулому, 2014 році лауреатом премії став французький економіст Жан Тіроль з формулюванням "за аналіз ринкової влади та її регулювання". Його роботи, відзначені нобелівським комітетом, стосуються регулювання ринків, де домінує декілька крупних компаній.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: