23 вересня 2017, субота

У США розробляють дрони, що самознищуються після доставки вантажів

коментувати
Самоуничтожающиеся дрони можуть застосовуватися для доставки вантажів до зони бойових дій і природних катастроф.

Самоуничтожающиеся дрони можуть застосовуватися для доставки вантажів до зони бойових дій і природних катастроф.

Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) працює над створенням машин, що самознищуються після доставки вантажів.

Фахівці DARPA вважають, що такі машини істотно спростять постачання води, харчів та медикаментів у важкодоступні регіони. Вони дозволять просто забути про відправлений транспорт і не повертатися за ним в гарячі точки чи місця природних катастроф. Вантажівки будуть просто зникати.

Для DARPA створення самознищувальних машин є наступним кроком після проекту VAPR (Vanishing Programmable Resources), розпочатого кілька років тому. Команда VAPR займалася розробками матеріалів, здатних зникнути при необхідності. Їх стараннями на світ з'явився полімер, що переходить з твердого стану в газоподібний, а також скло, що розпадається на крихітні частинки.

«Прогрес, який був досягнутий VAPR, дозволяє приступити до створення більш великих і міцних структур на основі цих матеріалів, розширюючи сфери їх застосування», - говорить керівник проекту VAPR Трой Олссон.

Новий проект отримав назву ICARUS (Inbound Controlled Air-Releasable Unrecoverable Systems) на честь Ікара з грецьких міфів. Його результатом має стати розробка і створення прототипу самознищувального літального апарата, здатного здійснювати точну доставку цінних вантажів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: