21 жовтня 2017, субота

У США забороняють пластикові пляшки під загрозою штрафу

коментувати
Заборона на торгівлю пластиковими пляшками діє в національних парках і навчальних закладах США, а до 2020 буде діяти й у великому мегаполісі Сан-Франциско.

Заборона на торгівлю пластиковими пляшками діє в національних парках і навчальних закладах США, а до 2020 буде діяти й у великому мегаполісі Сан-Франциско.

Сан-Франциско став першим містом у США, де торгівля напоями в пластикових пляшках буде повністю заборонена. За порушення заборони накладатиметься штраф в розмірі $1000.

За словами голови Комісії з навколишнього середовища, Джошуа Арсе це "ще один важливий крок на шляху до скорочення відходів". "Десятиліттями ми проводили громадські заходи без пластикових пляшок, і ми чудово будемо справлятися без них надалі", - говорить Арсе.

Пластикові пляшки будуть зникати з міста поступово. Продаж напоїв у такій тарі в громадських місцях буде заборонено до 2020-го року.

Заборона на торгівлю пластиковими пляшками вже діє на території 14 національних парків і в низці навчальних закладів США. Проте Сан-Франциско став першим американським містом, яке наважилося на подібні заходи.

Пластикове забруднення є істотною проблемою для навколишнього середовища. Щорічно у світі викидається стільки пластику, що вистачить оперезати планету чотири рази. Приблизно половина пластикових виробів на планеті використовується лише раз, перш ніж відправляється на звалище.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: