27 вересня 2017, середа

У Німеччині роботи будуть вчити дітей біженців німецької мови

коментувати
Навчання новій мові – завдання не з легких, тому у Німеччині вирішили доручити її вирішення роботам.

Навчання новій мові – завдання не з легких, тому у Німеччині вирішили доручити її вирішення роботам.

Німецькі вчені планують за допомогою робота Nao прищепити базові знання мови дітям біженців.

В цьому році Європа зіткнулася з напливом біженців з Близького Сходу, тож в багатьох країнах гостро постало питання, як ввести новоприбулих в життя суспільства. У Німеччині вважають, що першочерговим завданням є навчання мови. Вчені з Білефельдського університету вирішили застосувати інноваційний підхід і збираються навчати дітей за допомогою роботів.

"Індивідуальне навчання кожної дитини другої мови – завдання, з яким діти не завжди можуть впоратись. Тут можуть надати допомогу роботи", - говорить експерт в області штучного інтелекту з Білефельдського університету Стефан Копп.

Роль високотехнологічного вчителя для діточок виконає Nao – робот, який і сам нагадує дитину. Однак працювати над цим завданням він буде не сам. Дітям будуть видані планшетні комп'ютери з допоміжними навчальними матеріалами, наприклад, з ілюстраціями. Проект триватиме три роки, протягом яких вчені оцінять спроможність роботів до ефективного навчання новоприбулих важкої мови. Перші Nao почнуть надходити в класні кімнати протягом 18 місяців.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: