25 вересня 2017, понеділок

У Британії планують оголосити гомеопатію поза законом

коментувати
Якщо британська влада занесе гомеопатичні препарати в
romana klee via Flickr

Якщо британська влада занесе гомеопатичні препарати в "чорний список", то лікарі загальної практики не зможуть прописувати їх пацієнтам.

Британська влада розгляне можливість занесення гомеопатичних лікарських засобів в "чорний список". Причиною для винесення цього питання на порядок денний послужили загрози організації Good Thinking Society подати до суду на Національну службу охорони здоров'я (NHS), якщо ці препарати не будуть записані в нього. Уряд вирішив вивчити дану можливість, але тільки в наступному році, повідомляє BBC News.

Ліки у Великобританії потрапляють до "чорного списку", якщо існує більш доступна альтернатива їм, а також у випадках, коли препарат не ефективний. Якщо засіб опиняється у списку, то місцеві лікарі загальної практики не можуть прописувати його пацієнтам. Цього і домагається The Good Thinking Society. У гомеопатичних препаратів є не тільки противники, а й прихильники.

"Враховуючи обмежені ресурси NHS, будь-які витрати на гомеопатію є невиправданими. Гроші, витрачені на ці препарати, можна пустити на ті методи лікування, які дійсно допомагають пацієнтам", - говорить засновник Good Thinking Society Саймон Сінгх.

"Вибір пацієнта дуже важливий. Гомеопатія працює, вона широко застосовується лікарями в Європі, а пацієнти, яких лікують гомеопатичними препаратами, впевнені в їх користі, як і я", - говорить доктор Хелен Бімонт, яка очолює Факультет гомеопатії Сполученого Королівства.

Національна служба охорони здоров'я займає нейтральну позицію, стверджуючи, що якісних доказів того, що гомеопатичні препарати працюють, немає.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: