24 жовтня 2017, вівторок

Телескоп Kepler відшукав 9 нових екзопланет, потенційно придатних для життя

коментувати
В даний час статус планет має 3200 об'єктів за межами сонячної системи, з яких більше 2000 було відкрито телескопом Kepler.
NASA/W. Stenzel

В даний час статус планет має 3200 об'єктів за межами сонячної системи, з яких більше 2000 було відкрито телескопом Kepler.

NASA оголосило про те, що в рамках місії Kepler вдалося підтвердити статус 1284 нових планет, що існують за межами сонячної системи. Дев'ять з них можуть мати умови, сприятливі для виникнення життя.

"Після цього оголошення кількість планет, підтверджених Kepler, збільшується більш ніж у два рази, - говорить науковий співробітник NASA Еллен Стофан. – Це дає нам надію, що десь неподалік від зірок, які нагадують наші, ми з часом відкриємо ще одну Землю".

Останній аналіз проводився на основі каталогу кандидатів на статус планети, що складається з 4302 об'єктів. Ймовірність того, що відібрані 1284 кандидата є планетами, становить більше 99%. Це мінімум, необхідний для отримання цього статусу.

Серед нових планет 550 можуть бути кам'янистими світами, схожими на Землю. Дев'ять з них розташовані в зоні життя. Вони знаходяться на такій відстані від своїх зірок, щоб температура на їх поверхні дозволяла існувати воді в рідкій фазі. Разом з цими новачками список подібних екзопланет збільшився до 21-ї.

Крім того, вчені NASA встановили, що 1327 об'єктів швидше за все теж можуть бути планетами, але поріг в 99% вони не пройшли, і для підтвердження статусу потрібні подальші дослідження. 707 кандидатів навряд чи є планетами. Останні 984 об'єкти отримали цей статус раніше, а тепер дослідники перевірили його.

До теперішнього часу було відкрито близько 5000 кандидатів на статус планети, а отримали його 3200 об'єктів. З них 2325 були відкриті за допомогою телескопа Kepler, запущеного NASA в 2009-му році для пошуку екзопланет.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: