26 вересня 2017, вівторок

США встановлять норми викидів для комерційних літаків

коментувати
Великі комерційні літаки виробляють 11% всіх викидів в світовому транспортному секторі.

Великі комерційні літаки виробляють 11% всіх викидів в світовому транспортному секторі.

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) США заявило, що шкідливі викиди від літаків ставлять під загрозу здоров'я людей і сприяють кліматичним змінам. EPA працює над впровадженням норм, що дозволяють скоротити авіаційні викиди СО2.

"EPA вже встановило ефективні стандарти викидів для автомобілів і вантажного транспорту, і будь-які стандарти для авіаційних двигунів, які будуть встановлені в майбутньому, також позитивно позначаться на кліматі і громадському здоров'ї", - повідомила представник EPA Джанет МакКейб.

Фахівці EPA прийшли до висновку, що авіаційні двигуни виробляють СО2, що сприяє кліматичним змінам (підвищення температури і рівня моря). Це підвищує загрозу прибережним містам, підвищує ризик лісових пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть призвести до людських жертв.

Визнання того, що викиди, вироблені літаками, загрожують суспільному здоров'ю, дозволять EPA встановити власні норми викидів для США. Як зазначає виконавчий директор Міжнародного ради чистого транспорту Дрю Кодьяк, EPA цілком може розробити стандарти, які будуть більш суворими, ніж міжнародні.

За даними The Guardian, на великі комерційні літаки припадає 11% всіх викидів в світовому транспортному секторі. Передбачається, що авіаційні викиди зростуть на 50% до 2050 року, оскільки попит на авіаперевезення зростає.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: