20 жовтня 2017, п'ятниця

США пропонують створити "космічну дорожню поліцію"

коментувати
За 5 років кількість працюючих супутників, що обертаються навколо Землі, зросла на 40%.
SpaceX

За 5 років кількість працюючих супутників, що обертаються навколо Землі, зросла на 40%.

Збільшення числа комерційних супутників навколо Землі призведе до виникнення насиченого нерегульованого трафіку. У США звучать пропозиції заздалегідь зайнятися вирішенням майбутньої проблеми і створити службу, яка б регулювала рух супутників.

Пропозицію щодо створення "космічної дорожньої поліції" вніс член конгресу США, республіканець Джим Бріденштайн. Він пропонує покласти цей обов'язок на Федеральне управління цивільної авіації США (FAA).

Бріденштайн вважає, що FAA повинна стежити за рухом комерційних супутників і попереджати операторів про можливі зіткнення. Управління також повинно мати повноваження, щоб змушувати операторів коригувати рух апаратів у разі необхідності.

До самих супутників також повинні пред'являтися вимоги: вони повинні мати можливість маневрування і оснащуватися обладнанням, необхідним для відстеження їх місцезнаходження.

"Оскільки космос стає все більш перевантаженим, і конкурентна боротьба за нього посилюється, є необхідність в агентстві з чіткими повноваженнями, яке могло б змусити кого-небудь маневрувати", - говорить Бріденштайн.

За останні п'ять років кількість працюючих супутників зросла на 40%. В даний час близько 1400 обертаються навколо Землі. Передбачається, що їх кількість може зрости в два рази за наступні п'ять років, оскільки розвиток технологій дозволилв робити більш компактні і доступні супутники.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: