25 вересня 2017, понеділок

Штучний інтелект навчився відтворювати людський почерк

коментувати
Британські вчені вважають, що система, що дозволяє відтворювати почерк, допоможе в боротьбі з підробкою документів.
Sybil Liberty via Flickr

Британські вчені вважають, що система, що дозволяє відтворювати почерк, допоможе в боротьбі з підробкою документів.

Вчені з Університетського коледжу Лондона (УКЛ) створили програму, здатну проаналізувати та відтворити почерк.

Свою розробку британські дослідники назвали My Text in Your Handwriting. За допомогою технологій машинного навчання вона здатна вивчити індивідуальний стиль почерку за фрагментом рукописного тексту, а потім точно відтворити його.

В ході випробувань системи британські вчені під керівництвом Тома Хейнса провели через неї тексти видатних історичних особистостей, таких як Авраам Лінкольн і Артур Конан Дойль. Після цього My Text in Your Handwriting написала нові тексти. Потім разом з оригіналами їх показали людям, яких попросили вказати на комп'ютерні тексти. Майже у 40% випадків учасники експерименту не змогли відокремити рукописні тексти від комп'ютерних.

Хейнс вважає, що розробка може допомогти людям, які втратили здатність писати, а також внести істотний внесок в боротьбу з підробками.

За словами його колеги Габріеля Бростоу, в даний час аналіз достовірності рукописного тексту "як і раніше майже повністю проводиться вручну". Система, створена в УКЛ, може полегшити процес. При цьому вона дозволяє визначити підробку з досить високою точністю.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: