21 вересня 2017, четвер

Рідня генія. Історики виявили десятки живих родичів Леонардо да Вінчі

коментувати
У числі родичів Леонардо да Вінчі опинився італійський режисер Франко Дзеффіреллі і ще три десятки представників різних професій.

У числі родичів Леонардо да Вінчі опинився італійський режисер Франко Дзеффіреллі і ще три десятки представників різних професій.

Леонардо да Вінчі не залишив потомства, але в сучасній Італії проживають люди, що мають родинні зв'язки з уславленим художником і винахідником. Італійським історикам вдалося знайти 35 таких родичів.

За словами директора музею Museo Ideale Алессандро Веззосі, рідня да Вінчі в основному проживає в районі Флоренції. Деякі з них мешкають у місті Вінчі, в околицях якого народився Леонардо.

Встановити особистості членів сім'ї да Вінчі було непростим завданням. Вважається, що останки Леонардо, який помер у 1519 році, зникли під час релігійних війн у Франції в XVI столітті. Тому дослідники вирішили вести свої пошуки від його батька П'єро да Вінчі.

Відправною точкою послужили записи, залишені Антоніо да Вінчі, дідом Леонардо. Свої дослідження вчені проводили не тільки в Італії, але і за її межами.

"Щоб відновити родинне дерево Леонардо, ми вивчили документи і поховання у Франції та Іспанії, - розповідає Веззосі. – Ми навіть знайшли невідомий раніше склеп родини Леонардо у місті Вінчі".

Результатом їхніх досліджень стало виявлення трьох десятків родичів, серед яких навіть є знаменитості. Так, родинні зв'язки з Леонардо має режисер Франко Дзеффіреллі – дворазовий номінант Оскара і володар ряду престижних нагород. Серед рідні да Вінчі також є поліцейський, архітектор, шеф-кухар і коваль на пенсії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: