24 жовтня 2017, вівторок

Прощай, димар. Великобританія закриває всі вугільні електростанції

коментувати
В даний час на території Великобританії діє 15 вугільних електростанцій, але через 10 років не буде жодної.

В даний час на території Великобританії діє 15 вугільних електростанцій, але через 10 років не буде жодної.

До 2023 року на спалювання вугілля будуть накладені обмеження, а в 2025-му електростанції даного типу зовсім припинять своє існування на території Сполученого Королівства. Міністр енергетики і зміни клімату Великобританії Ембер Радд заявила, що це крок на шляху до переходу на більш безпечні, доступні і чисті джерела енергії".

"Не можна, щоб країна з такою розвиненою економікою, як у Великобританії, покладалася на вугільні електростанції 50-річної давності, що забруднюють атмосферу, викидаючи вуглец", - вважає міністр.

Скорочуючи рівень шкідливих викидів і інвестуючи в "нову енергетичну інфраструктуру, яка відповідає духу 21 століття", уряд Великобританії сподівається підвищити роль таких джерел енергії, як вітер і сонце. Це дозволить країні впоратися з завданням, поставленим директивою ЄС з поновлюваних джерел енергії. Нею передбачено, що до 2020-го року 30% енергії, виробленої в Британії, повинні давати поновлювані ресурси.

В даний час на території країни діє 15 вугільних електростанцій, на які припадає 28% виробленої енергії. Ще 48% приносять газові електростанції. Ядерна енергія приносить близько 16%.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: