20 жовтня 2017, п'ятниця

Пряник для геніїв: Нью-Йорк заманює молоді таланти візовими поблажками

коментувати
Візова програма IN2NYC розрахована на залучення десятків стартаперів, які допоможуть у створенні робочих місць і розвитку економіки Нью-Йорка.

Візова програма IN2NYC розрахована на залучення десятків стартаперів, які допоможуть у створенні робочих місць і розвитку економіки Нью-Йорка.

Корпорація економічного розвитку Нью-Йорка спільно з міським університетом запустили візову програму, метою якої є залучення в місто молодих підприємців зі свіжими ідеями.

Програма називається IN2NYC. Вона передбачає видачу 80 тимчасових робочих віз, що виходять за рамки загальнонаціональних квот. В обмін підприємці, які отримали таку візу, будуть співпрацювати зі студентами та викладачами Міського університету Нью-Йорка і паралельно розвивати свої стартапи.

Ініціатори проекту розраховують, що підприємці з часом зможуть поставити на ноги свій бізнес, який стане джерелом поповнення скарбниці Нью-Йорка за рахунок податків. Крім того, вони припускають, що кожен власник візи за програмою IN2NYC зможе і сам дати роботу як мінімум трьом людям.

"Можливість імміграційного адвоката допомогти наступному Элону Маску (уродженцю ПАР), у якого немає візи, або студентові коледжу без статусу, ще ніколи не була настільки значною", - коментує ініціативу нью-йоркців Пітер Асаад, партнер юридичної фірми Immigration Solutions Group з Вашингтона.

Щороку робочі візи H-1B у США отримує 65000 іноземних фахівців. Ще 20000 виділяється для іноземних студентів, які отримали вчений ступінь в Штатах. Однак кількість претендентів на них набагато вище. У минулому році таких налічувалося 233 тисячі осіб.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: