22 жовтня 2017, неділя

Офісний центр, надрукований на 3D-принтері, і найбільший у світі радіотелескоп – кращі наукові фото тижня

коментувати
Найбільший у світі радіотелескоп FAST допоможе в пошуках позаземного життя.

Найбільший у світі радіотелескоп FAST допоможе в пошуках позаземного життя.

На цьому тижні кращі наукові фото прийшли з Азії. У Дубаї надруковали на 3D-принтері і запустили в роботу повноцінну офісну будівлю, а китайські ЗМІ опублікували фотографії найбільшого у світі радіотелескопа FAST.

Архітектурні дива Дубая відомі на весь світ, і тепер їх стало більше. У місті з'явилася офісна будівля, складові частини якої були надруковані на 3D-принтері. За словами міністра у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммеда аль-Гергаві, у ньому розміщуються повністю функціональні офіси.


Предполагается, что к 2030 году четверть зданий Дубая будет печататься на 3D-принтере / Dubai Media Office / Тwitter
Вважається, що до 2030 року чверть будівель Дубая буде друкуватися на 3D-принтері / Dubai Media Office / Тwitter


У офісного центру тільки один поверх, а його площа становить 250 кв. м. На його створення пішло 17 днів і 140 $тисяч. Тимчасово у ньому буде розміщуватися штаб-квартира Дубайського фонду майбутнього, який займався зведенням будівлі.

В окрузі Пінтань в китайській провінції Гуйчжоу через кілька тижнів буде завершено будівництво найбільшого у світі радіотелескопа FAST. А поки китайські ЗМІ вперше оприлюднили його знімки.


По мнению экспертов, FAST поможет Китаю сделать серьезный рывок в космической гонке
На думку експертів, FAST допоможе Китаю зробити серйозний ривок у космічній гонці


Діаметр телескопа, який є одним з пріоритетних наукових проектів Китаю, складає 500 метрів. Завдяки FAST вчені зможуть просунутися у вивченні Всесвіту і пошуках позаземного життя.

Індія успішно провела випробування космічного шатла і включилася в гонку за створення космічних апаратів багаторазового використання. Поки це тільки прототип довжиною 7 метрів. Повноцінний шаттл, який буде в 5 разів більше, з'явиться на світ протягом десятиліття.


Прототип шаттла обошелся Индии в $14 миллионов
Прототип шаттла обійшовся Індії в $14 мільйонів


В ході тестового запуску прототип піднявся на висоту 65 км і розвинув швидкість в 5 махів (у п'ять разів більше швидкості звуку). По завершенні випробувань, які тривали близько 13 хвилин, апарат сів у Бенгальській затоці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Наука ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: